Нерухомість від забудовників

Telegram-бот як маркетинговий інструмент девелоперської компанії

Регіональний забудовник «CBS Холдинг» створив власного Telegram-бота https://t.me/cbs_holding_bot

CBS Холдинг

На каналі користувачі можуть слідкувати за актуальними акціями, свіжими новинами та ходом будівництва зі свого телефону.

«Зараз в Україні, як і в усьому світі, спостерігається тенденція до зниження обсягу десктопного трафіку і, натомість, активного зростання мобільного. Аудиторія мобільного інтернету в Україні з кожним роком збільшується і на сьогоднішній день становить більше 10 мільйонів чоловік. Відповідно, збільшуються і бюджети на мобільну рекламу. Аудиторія мобільного інтернету відрізняється від десктопної не тільки обсягом, але й поведінкою. Наприклад, якщо користувач комп’ютеру спочатку відкриває Google, то користувач смартфону запускає месенджери і додатки соціальних мереж. Крім того, користувачі смартфону завжди в онлайні і майже рівномірно споживають контент протягом дня.

Саме тому, ми вирішили застосувати у своїх роботі месенджерTelegram, як платформу для комунікації з нашою аудиторією. В певній мірі, чат-бот вTelegram, навіть, може стати замінником корпоративного сайту, адже на всі запитання можна отримати відповідь швидше і зручніше», – каже директор з маркетингу забудовника «CBS Холдинг» Наталі Подольська.

Про компанію:

«CBS Холдинг» – це українська багатопрофільна інвестиційно-промислова група. Ключовий напрям роботи Холдингу – девелоперська діяльність. Головний офіс компанії знаходиться Києві, в березні 2017 року в Запоріжжі відкрито регіональне представництво. Компанія «CBS Холдинг» будує 6 житлових комплексів комфорт-класу в 4-х областях України: Запоріжжі, Житомирі, Кропивницькому і Сумах.

«CBS Холдинг» – ініціативний учасник профільних організацій в сфері будівництва: Конфедерації Будівельників України, Ukrainian Building Community, Residential Development Forum.

У 2017 році забудовник «CBS Холдинг» став лауреатом двох престижних премій в галузі будівництва: «IBuild» від Конфедерації будівельників України в номінації «Регіональний забудовник року» та «Української народної премії» в номінації «Девелопер Запоріжжя».

Всі новини CBS Холдинг →
Реклама забудовників
Останні новини:
Резиденція (Запоріжжя) 22.06.2020 ЖК Резиденція (Запоріжжя)

Олександрівський 2 Акція завершена 10.06.2020 ЖК Олександрівський 2

CENTRAL Акція завершена 06.05.2020 ЖК CENTRAL

Корона Ренесансу 06.05.2020 ЖК Корона Ренесансу

LEGENDА 06.05.2020 ЖК LEGENDА

LEGENDА Акція завершена 06.05.2020 ЖК LEGENDА

CENTRAL 08.04.2020 ЖК CENTRAL

CENTRAL Акція завершена 08.04.2020 ЖК CENTRAL

Олександрівський 2 23.03.2020 ЖК Олександрівський 2

Олександрівський 2 Акція завершена 13.02.2020 ЖК Олександрівський 2

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Запоріжжя
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Запоріжжя Дивитися ціни Запоріжжя→
Реклама
Квартири Запоріжжя: новобудови і вторинний
Відео новобудов Запоріжжя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Запоріжжя Дивитися відео новобудов Запоріжжя→
Популярні забудовники Каталог забудовників →