Нерухомість від забудовників

Telegram-бот як маркетинговий інструмент девелоперської компанії

Регіональний забудовник «CBS Холдинг» створив власного Telegram-бота https://t.me/cbs_holding_bot

CBS Холдинг

На каналі користувачі можуть слідкувати за актуальними акціями, свіжими новинами та ходом будівництва зі свого телефону.

«Зараз в Україні, як і в усьому світі, спостерігається тенденція до зниження обсягу десктопного трафіку і, натомість, активного зростання мобільного. Аудиторія мобільного інтернету в Україні з кожним роком збільшується і на сьогоднішній день становить більше 10 мільйонів чоловік. Відповідно, збільшуються і бюджети на мобільну рекламу. Аудиторія мобільного інтернету відрізняється від десктопної не тільки обсягом, але й поведінкою. Наприклад, якщо користувач комп’ютеру спочатку відкриває Google, то користувач смартфону запускає месенджери і додатки соціальних мереж. Крім того, користувачі смартфону завжди в онлайні і майже рівномірно споживають контент протягом дня.

Саме тому, ми вирішили застосувати у своїх роботі месенджерTelegram, як платформу для комунікації з нашою аудиторією. В певній мірі, чат-бот вTelegram, навіть, може стати замінником корпоративного сайту, адже на всі запитання можна отримати відповідь швидше і зручніше», – каже директор з маркетингу забудовника «CBS Холдинг» Наталі Подольська.

Про компанію:

«CBS Холдинг» – це українська багатопрофільна інвестиційно-промислова група. Ключовий напрям роботи Холдингу – девелоперська діяльність. Головний офіс компанії знаходиться Києві, в березні 2017 року в Запоріжжі відкрито регіональне представництво. Компанія «CBS Холдинг» будує 6 житлових комплексів комфорт-класу в 4-х областях України: Запоріжжі, Житомирі, Кропивницькому і Сумах.

«CBS Холдинг» – ініціативний учасник профільних організацій в сфері будівництва: Конфедерації Будівельників України, Ukrainian Building Community, Residential Development Forum.

У 2017 році забудовник «CBS Холдинг» став лауреатом двох престижних премій в галузі будівництва: «IBuild» від Конфедерації будівельників України в номінації «Регіональний забудовник року» та «Української народної премії» в номінації «Девелопер Запоріжжя».

Всі новини CBS Холдинг →
Реклама забудовників
Останні новини:
Резиденція (Запоріжжя) 26.11.2020 ЖК Резиденція (Запоріжжя)

CENTRAL 18.11.2020 ЖК CENTRAL

Comfort City 29.10.2020 ЖК Comfort City

LEGENDА Акція завершена 29.10.2020 ЖК LEGENDА

LEGENDА 29.10.2020 ЖК LEGENDА

Олександрівський 2 Акція завершена 30.09.2020 ЖК Олександрівський 2

Резиденція (Запоріжжя) 30.09.2020 ЖК Резиденція (Запоріжжя)

Олександрівський 2 24.09.2020 ЖК Олександрівський 2

CENTRAL 11.09.2020 ЖК CENTRAL

Корона Ренесансу Акція завершена 03.09.2020 ЖК Корона Ренесансу

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Запоріжжя
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Запоріжжя Дивитися ціни Запоріжжя→
Реклама
Квартири Запоріжжя: новобудови і вторинний
Відео новобудов Запоріжжя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Запоріжжя Дивитися відео новобудов Запоріжжя→
Популярні забудовники Каталог забудовників →