Нерухомість від забудовників

Надійний дім - надійні інвестиції

Гроші повинні працювати - це невіднятний закон великого бізнесу сьогодні!

А це означає, що розумні, перспективні інвестиції, а також їх гарантоване повернення,і примноження, стало можливим сьогодні, для кожного. У всьому світі інвестиційний капітал розподіляється між банківськими депозитами, цінними паперами та придбанням нерухомості.

Світ давно вже перестав довіряти банкам, цінним паперам та домашнім варіантам зберігання грошей. І майже повністю перейшов на інвестування в нерухомість. І ми зараз розповімо чому інвестиція в нерухомість ЖК‘’Яровиці’’ буде вигідною і прибутковою для Вас!

На що тут слід найперше звернути увагу на ліквідність нерухомості, у яку планується вкладати інвестиції. Приміром, квадратні метри в центрі реалізувати без проблем і за високу ціну можна у будь-який момент. Ця ситуація повністю відповідає світовим показникам: нерухомість у бізнес – найбільш стабільна та ліквідна.

Другий момент, який повинен зацікавити думаючу людину - дохідність запланованих інвестицій. Якщо ви дійсно плануєте серйозну бізнес-інвестицію, або знаєте ціну комфорту власного життя, варто звернути увагу на нерухомість, яка відповідатиме сучасним вимогам. Яскравим прикладом такого статусного житла в престижному центральному районі міста, де зосереджене бізнесове життя, побудованого за сучасними енергоощадними технологіями, з комфортним плануванням, сучасними алюмінієвими метало пластиковими панорамними вікнами з новітньоютехнологією-мультифункціонального скла, відео спостереженням та картковою системою доступу до кожної секції комплексу, надійними високоякісними ліфтами,та власнимпідземним та наземним паркінгом, є Житловий Комплекс «ЯРОВИЦЯ».

Якщо ідеєю інвестиції буде здавати Вашу нерухомість в оренду, то вмеблювавши однокімнатну квартиру, приблизною площею 40 м², можна розраховувати на стабільні 6000-7000 гривень на місяць.

Однак навіть не високий рівень прибутковості від здачі в оренду чи продажу квартири не є основною перевагою інвестування в нерухомість. Найголовніше, що отримує інвестор, - можливість зберегти свої кошти. З часом, а особливо в умовах нестабільної економічної й політичної ситуації, гроші можуть знецінитися, а нерухомість залишається в ціні.

ЖК Яровиця


Всі новини Яровиця → Перейти на сайт ЖК Яровиця
Реклама забудовників
Останні новини:
Яровиця 30.11.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 30.11.2020 ЖК Яровиця

Парковий квартал (Ковель) 27.11.2020 ЖК Парковий квартал (Ковель)

PANORAMA 25.11.2020 ЖК PANORAMA

Затишний Двір 2 25.11.2020 ЖК Затишний Двір 2

Супернова 19.11.2020 ЖК Супернова

River House 18.11.2020 ЖК River House

Парковий квартал (Ковель) Акція завершена 17.11.2020 ЖК Парковий квартал (Ковель)

Струмочок 2 Акція завершена 17.11.2020 ЖК Струмочок 2

Яровиця 16.11.2020 ЖК Яровиця

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук