Нерухомість від забудовників

Надійний дім - надійні інвестиції

Гроші повинні працювати - це невіднятний закон великого бізнесу сьогодні!

А це означає, що розумні, перспективні інвестиції, а також їх гарантоване повернення,і примноження, стало можливим сьогодні, для кожного. У всьому світі інвестиційний капітал розподіляється між банківськими депозитами, цінними паперами та придбанням нерухомості.

Світ давно вже перестав довіряти банкам, цінним паперам та домашнім варіантам зберігання грошей. І майже повністю перейшов на інвестування в нерухомість. І ми зараз розповімо чому інвестиція в нерухомість ЖК‘’Яровиці’’ буде вигідною і прибутковою для Вас!

На що тут слід найперше звернути увагу на ліквідність нерухомості, у яку планується вкладати інвестиції. Приміром, квадратні метри в центрі реалізувати без проблем і за високу ціну можна у будь-який момент. Ця ситуація повністю відповідає світовим показникам: нерухомість у бізнес – найбільш стабільна та ліквідна.

Другий момент, який повинен зацікавити думаючу людину - дохідність запланованих інвестицій. Якщо ви дійсно плануєте серйозну бізнес-інвестицію, або знаєте ціну комфорту власного життя, варто звернути увагу на нерухомість, яка відповідатиме сучасним вимогам. Яскравим прикладом такого статусного житла в престижному центральному районі міста, де зосереджене бізнесове життя, побудованого за сучасними енергоощадними технологіями, з комфортним плануванням, сучасними алюмінієвими метало пластиковими панорамними вікнами з новітньоютехнологією-мультифункціонального скла, відео спостереженням та картковою системою доступу до кожної секції комплексу, надійними високоякісними ліфтами,та власнимпідземним та наземним паркінгом, є Житловий Комплекс «ЯРОВИЦЯ».

Якщо ідеєю інвестиції буде здавати Вашу нерухомість в оренду, то вмеблювавши однокімнатну квартиру, приблизною площею 40 м², можна розраховувати на стабільні 6000-7000 гривень на місяць.

Однак навіть не високий рівень прибутковості від здачі в оренду чи продажу квартири не є основною перевагою інвестування в нерухомість. Найголовніше, що отримує інвестор, - можливість зберегти свої кошти. З часом, а особливо в умовах нестабільної економічної й політичної ситуації, гроші можуть знецінитися, а нерухомість залишається в ціні.

ЖК Яровиця


Всі новини Яровиця → Перейти на сайт ЖК Яровиця
Реклама забудовників
Останні новини:
Затишний Двір 2 03.08.2020 ЖК Затишний Двір 2

Яровиця 29.07.2020 ЖК Яровиця

Затишний Двір 2 27.07.2020 ЖК Затишний Двір 2

ДРІМ ТАУН Акція завершена 21.07.2020 ЖК ДРІМ ТАУН

Яровиця Акція завершена 21.07.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 20.07.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 02.07.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 02.07.2020 ЖК Яровиця

Парковий квартал (Ковель) Акція завершена 01.07.2020 ЖК Парковий квартал (Ковель)

Парковий квартал (Ковель) Акція завершена 01.07.2020 ЖК Парковий квартал (Ковель)

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук