Нерухомість від забудовників

Майбутнє озера "Небреж"

“ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ” - це наступний житловий масив в продовження масивів “Молодіжний квартал” і “ПАТРІОТИКА”. До реалізації цього масштабного проекту забудовник готувався з 2005 року.

Будувати житло, максимально зберігаючи і поліпшуючи навколишнє природне середовище для комфортного проживання киян — одне з містобудівних завдань, що реалізуються забудовником.

Найбільш перспективний напрямок розвитку міста — південний, і саме тут ми зосередили наші зусилля.

Наша репутація вам відома — ми фінансуємо будівництво не просто будинків, а впорядкованих житлових комплексів, що максимально вписуються в природне середовище. А озера — вони були передані землекористувачу разом з землею, вони є і залишаться. Тільки зараз їх використовують для «дикого» відпочинку, але вже незабаром вони стануть облаштованими зонами культурного дозвілля і розваг.

У Києві вже багато таких місць — погляньте на стареньку Русанівку чи на нову Оболонь — чисті, затишні, зелені, з вологим повітрям, вранішніми купаннями... Житло біля води — незрівнянна перевага!

З одного боку, за 23 роки існування головної програми банку — будівництво житла за рахунок коштів населення — банк майже звик до того, що освоєння нового мікрорайону починається з протистояння. На перешкоді будівництву стоять різні люди.

Хто ці люди?

В першу чергу зацікавлені, дуже зацікавлені фізичні особи, які спочатку використовують для досягнення своїх власних цілей мешканців довколишніх будинків, пресу, інших активістів.

Потім процес підхоплюють політики — в даному випадку передвиборчі перегони вже почалися, тому будь-який привід стає щаблем для подальшого просування політичними сходами.

А тут така актуальна тема — житло і навколишня природа — а насправді занедбаний пустир з невідомим майбутнім (щодо благоустрою, призначення, утримання).

З іншого боку, 23-річний досвід фінансування будівництва житла неодноразово переконував наших інвесторів у тому, що жити в будинку біля пустиря і тішитись думкою про те, що “ми відстояли” або “ми відстоюємо” природу — безперспективно.

Це ж вашим дітям подобаються облаштовані дитячі майданчики, зелені подвір’я, а в даному випадку — мощені набережні — прогулянкові, безпечні, впорядковані, з магазинами і кав'ярнями, пляжами, спортивними майданчиками...

Найпопулярніше житло — у впорядкованих зонах (це підтвердить будь-який ріелтор). А найкомфортніше — поруч з облаштованими водоймами.

В нашому місті є приклади того, коли через поступки групі особисто зацікавлених осіб, кардинально погіршувалась якість життя багатомільйонного міста, відсунувши рівень проживання в кінець рейтингу (наприклад, недобудований міст на Райдужний масив).

Є також приклади, коли, здавалося б безперспективні, занедбані пустирі чудесним чином забудовуються, окультурюються, стають популярними і улюбленими. Саме такий шлях обирають банк і забудовник.

Банк має величезний досвід, заслуги, нагороди при реалізації інвестиційних проектів фінансування такого будівництва і за підтримки не тільки багатьох міських організацій, але й ВАШОЇ, ШАНОВНІ НАШІ ІНВЕСТОРИ, та спільно з забудовником забезпечить спорудження “ПАТРІОТИКИ НА ОЗЕРАХ” в її затвердженому вигляді — з впорядкованими озерами, красивими берегами, затишними двориками.

Ми впевнено крокуємо в майбутнє і не сумніваємося, що «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» стане одним із найкрасивіших житлових масивів Києва!

Всі новини Аркада →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Науки 58 16.08.2019 ЖК Науки 58

УКРБУД 15.08.2019 УКРБУД

Нова Англія 15.08.2019 ЖК Нова Англія

Файна Таун 15.08.2019 ЖК Файна Таун

Podil Plaza & Residence 15.08.2019 ЖК Podil Plaza & Residence

Terracotta 15.08.2019 ЖК Terracotta

Лебединий 15.08.2019 ЖК Лебединий

OK`LAND 15.08.2019 ЖК OK`LAND

Ліпінка 15.08.2019 ЖК Ліпінка

Варшавський Плюс 15.08.2019 ЖК Варшавський Плюс

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →