Нерухомість від забудовників

ІБК ОБРІЙ переможець в номінації «Надійний забудовник»

Підбито остаточні результати відбору на звання лауреата професійної премії «Український будівельний Олімп» за підсумками 2018 і визначені кращі забудовники на українському будівельному ринку. Серед переможців - «Інвестиційно-будівельна компанія ОБРІЙ», яка була нагороджена в номінації «Надійний забудовник: якість і стабільність будівництва» за реалізацію масштабних проектів житлової нерухомості, відповідальність і професіоналізм.

Присуджена премія означає визнання ролі компанії в розвитку українського ринку нерухомості. А також підтверджує те, що «ІБК ОБРІЙ» в повній мірі усвідомлює свою відповідальність за виконання обіцянок перед клієнтами і партнерами, забезпечуючи при цьому стабільну якість і заявлені терміни реалізації проектів.

Премією «Український будівельний Олімп» з 2006 року щорічно відзначаються знакові будівельні компанії і проекти. Список номінантів складається на підставі експертних оцінок і результатів моніторингу будівельного ринку. Ключовими критеріями при оцінюванні є фінансова стабільність, висока репутація в галузі, виконання зобов'язань перед клієнтами, висока якість виконуваних робіт, інновації та технічні нововведення, а також наявність нових об'єктів і програм.

«Отримання професійного визнання і високої оцінки нашої діяльності - це величезна відповідальність. Наша команда не зупиняється на досягнутому, а стрімко йдемо вперед, докладаючи всі зусилля і можливості для створення комфортних та сучасних житлових комплексів. Ми намагаємося перевершити очікування наших клієнтів, так на сьогоднішній день будівництво паркового кварталу «Місто Квітів» ведеться з випередженням графіка, що дозволяє нам заявляти про дострокову здачу II черги на півроку. Дострокова здача об'єкту ще раз підтверджує, що ми є надійною компанією яка дорожить своєю репутацією», - зазначила заступник директора з комерційних питань компанії «ІБК ОБРІЙ» Олеся Перчак.

ІБК ОБРІЙ


Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Малахіт 22.02.2019 ЖК Малахіт

Традиція 22.02.2019 ЖК Традиція

Файна Таун 22.02.2019 ЖК Файна Таун

Централ Парк 22.02.2019 ЖК Централ Парк

УКРБУД 21.02.2019 УКРБУД

West House 21.02.2019 ЖК West House

УКРБУД 20.02.2019 УКРБУД

Campus 20.02.2019 ЖК Campus

Ліпінка 18.02.2019 ЖК Ліпінка

Варшавський Плюс 18.02.2019 ЖК Варшавський Плюс

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →