Нерухомість від забудовників

ІБК Обрій і KredoBank пропонують іпотеку

ІБК Обрій в партнерстві зKredoBankпропонують привабливі умови іпотечного кредитування для придбання житла в парковому кварталі «Місто Квітів». Мінімальний перший внесок - 20%, а процентна ставка на перший рік складе від 9% річних в національній валюті. Максимальна сума кредиту до 3 млн. гривень терміном до 20 років.

Відсотки по кредиту на перший рік залежать від суми, яку покупець готовий відразу заплатити за квартиру. Наприклад, за умови 20% власного внеску процентна ставка складе 10% річних, а при 40% - 9% річних. Через 12 місяців процентна ставка зросте до 19-20%

Під час підписання сторонами Угоди про співпрацю, заступник директора з комерційних питань компанії «ІБК Обрій» Олеся Перчак висловила впевненість, що партнерство зKredoBank, який віднесений до групи «Банки іноземних банківських груп» за класифікацією Національного банку України, це ще одна можливість для сьогоднішніх покупців житла на первинному ринку зробити покупку на вигідних умовах. Для багатьох такий іпотечний кредит з фіксацією вартість в гривні і можливістю розтягнути оплату в часі може стати більш прийнятним варіантом покупки ніж розстрочка від забудовника.

Також Олеся Перчак підкреслила, що співпраця забудовника з банком для покупців є маркером законності будівництва та гарного фінансового стану компанії, оскількиKredoBank завжди проводить додаткову перевірку будівельних компаній, перш ніж починає співпрацю.

Отримати консультації щодо умов кредитування та необхідні документи для отримання іпотечного кредиту в банку кожен з клієнтів може в відділі продажів паркового кварталу «Місто Квітів»,а також на сайті KredoBank.

ІБК ОБРІЙ

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Місто Квітів 03.12.2020 ЖК Місто Квітів

Creator City 03.12.2020 ЖК Creator City

CITY HUB 03.12.2020 ЖК CITY HUB

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Теремки 03.12.2020 ЖК Теремки

Причал 8 03.12.2020 ЖК Причал 8

Нивки-Парк 03.12.2020 ЖК Нивки-Парк

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →