Нерухомість від забудовників

ІБК Обрій і KredoBank пропонують іпотеку

ІБК Обрій в партнерстві зKredoBankпропонують привабливі умови іпотечного кредитування для придбання житла в парковому кварталі «Місто Квітів». Мінімальний перший внесок - 20%, а процентна ставка на перший рік складе від 9% річних в національній валюті. Максимальна сума кредиту до 3 млн. гривень терміном до 20 років.

Відсотки по кредиту на перший рік залежать від суми, яку покупець готовий відразу заплатити за квартиру. Наприклад, за умови 20% власного внеску процентна ставка складе 10% річних, а при 40% - 9% річних. Через 12 місяців процентна ставка зросте до 19-20%

Під час підписання сторонами Угоди про співпрацю, заступник директора з комерційних питань компанії «ІБК Обрій» Олеся Перчак висловила впевненість, що партнерство зKredoBank, який віднесений до групи «Банки іноземних банківських груп» за класифікацією Національного банку України, це ще одна можливість для сьогоднішніх покупців житла на первинному ринку зробити покупку на вигідних умовах. Для багатьох такий іпотечний кредит з фіксацією вартість в гривні і можливістю розтягнути оплату в часі може стати більш прийнятним варіантом покупки ніж розстрочка від забудовника.

Також Олеся Перчак підкреслила, що співпраця забудовника з банком для покупців є маркером законності будівництва та гарного фінансового стану компанії, оскількиKredoBank завжди проводить додаткову перевірку будівельних компаній, перш ніж починає співпрацю.

Отримати консультації щодо умов кредитування та необхідні документи для отримання іпотечного кредиту в банку кожен з клієнтів може в відділі продажів паркового кварталу «Місто Квітів»,а також на сайті KredoBank.

ІБК ОБРІЙ

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Апарт-комплекс в Пущі Водиці 14.08.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

Київміськбуд 12.08.2020 Київміськбуд

Urban Park 12.08.2020 ЖК Urban Park

Інтеpгал-Буд 12.08.2020 Інтеpгал-Буд

Stolitsa Group 11.08.2020 Stolitsa Group

CREATOR CITY 10.08.2020 ЖК CREATOR CITY

Нивки-Парк 06.08.2020 ЖК Нивки-Парк

Great 05.08.2020 ЖК Great

UNO City House 05.08.2020 ЖК UNO City House

Great 05.08.2020 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →