Нерухомість від забудовників

Сучасно, ощадно та раціонально: ЖК «Затишний» будують з використанням керамічних блоків

Будівельна компанія «Юрікс» для будівництва житлового комплексу «Затишний» по вул.Кисілевської в Івано-Франківську використовує керамічні блоки Leier, які відрізняються високою міцністю і поєднують в собі не тільки вікові традиції виробництва кераміки, але і новітні технологічні розробки.

Раніше найбільш міцним і надійним матеріалом для зведення будинків вважалась керамічна цегла. Зараз, завдяки сучасним технологіям, в будівництві використовують вдосконалений варіант цегли — поризовані керамічні блоки.

ЖК Затишний

Будинки з керамічних блоків довговічні, екологічні, досить економні за ціною, якщо розраховувати загальну вартість будівництва, мають хороші звуко- і термоізоляційні властивості. Технологія укладання керамоблоків під час будівництва житлового комплексу «Затишний» забезбечує надійнійсть і довговічність будинку. Про це розповіли в будівельній компанії «Юрікс»

«Будівництво з керамічних блоків йде швидко, з дотриманням певної технології. Кладка робиться лише на горизонтальний шар клею, товщиною до одного сантиметра. Так як керамічні блоки мають систему «паз-гребінь», вертикальні шви між ними не потрібно заповнювати розчином. Щоб зменшити поглинання вологи з розчину керамоблоки перед укладанням змочують водою. В якості розчину використовується суха теплоізоляційна суміш з основою з перліту», - розповів головний інженер будівельної компанії.

ЖК Затишний

Використання керамічних блоків під час будівництва сучасних будинків вважається досить раціональним рішенням та забезпечує енергоефективність, а також робить житло доступним. ТожВаше життя в ЖК «Затишний» завжди буде комфортним, затишним і сповнене гармонії. Адже будівельна компанія ТОВ «Юрікс» дотримується термінів будівництва, гарантує якість виконання будівельних робіт і будівельних матеріалів та враховує усі дрібниці, щоб створити індивідуальний затишок та комфорт Вашої оселі.

Контакти: (050) 507 86 48, (097) 194 07 72
Всі новини ЖК "Затишний" → Перейти на картку ЖК ЖК "Затишний"
Реклама забудовників
Останні новини:
Містечко Соборне 12.09.2019 ЖК Містечко Соборне

Comfort Park 12.09.2019 ЖК Comfort Park

Паркова алея 11.09.2019 ЖК Паркова алея

Manhattan 11.09.2019 ЖК Manhattan

Яровиця Life 10.09.2019 ЖК Яровиця Life

Квартал Карпатський 09.09.2019 ЖК Квартал Карпатський

Княгинин парк 09.09.2019 ЖК Княгинин парк

Гетьманський 09.09.2019 ЖК Гетьманський

Берегова, 18 09.09.2019 ЖК Берегова, 18

Затишна оселя 06.09.2019 ЖК Затишна оселя

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук