Нерухомість від забудовників

За якими критеріями потрібно обирати квартиру!

За якими критеріями потрібно обирати квартиру:

1. Енергоощадність!

Питома витрата теплової енергії на опалення, визначена розрахунками в програмі «Пакет планування Пасивного Будинку» , та не перевищує 15 кВт ∙ год/(м² • рік);

Загальне споживання первинної енергії для всіх побутових потреб (опалення, гаряча вода й електрична енергія), не перевищує ≤ 120 кВт ∙ год/м² • рік). Що досить суттєво зменшує витрати за комунальні послуги!

2.Комфорт!

Головні переваги первинного житла –облицювальна цегла з мінераловатними утеплювачами, панорамні вікна, безшумні ліфти, вдале планування квартир, прилади обліку води, світла та газу що надає змогу добре заощаджувати, високі стелі, вхідні двері з якісними замками, поліпшена штукатурка стін і ще багато інших переваг. Тоді як у вторичках новоселів можуть очікувати крихітні кухні і передпокої, низькі стелі, зношені комунікації і слабка електропроводка. Не забувайте і про прибудинкової території. Нові житлові комплекси, передбачають наявність дитячих майданчиків, зон відпочинку і паркування для мешканців. У старих будинках часто автомобілі ставлять там, де колись була дитяча площадка, від якої залишилися похилені гойдалки в шарах фарби невизначеного кольору та іржавий кістяк лавочки.

3.Вартість!

Квартиру в новобудові можна купити ще на стадії котловану, і тоді її вартість буде значно нижче готовою. Вторинне житло в тому ж районі обійдеться дорожче.

4.Прибутковість!

По мірі зростання новобудови квартира істотно зростає в ціні – зазвичай від 20 до 40% за весь цикл. Багато людей, які бажають збільшити свої заощадження, використовують подібні операції в якості альтернативи банківським вкладам. Вторинне житло якщо й зростає в ціні, то в межах загальноринкових тенденцій.

5.Інфраструктура!

Піклуючись про мешканців, житлові комплекси створюють мистецтво благоустрою, озеленення території, організацію садово-паркових насаджень та цікавих архітектурних споруд в будівництві.

Зазвичай такі комплекси зводять поруч з собою сучасні навчальні заклади, дитячі садки, магазини різного призначення, підприємства, служби побуту та інші необхідні об’єкти. Перевагою вторинного житла є його гарна транспортна доступність, і вже існуюча інфраструктура.

6.Юридична чистота!

Купуючи квартиру на первинному ринку, можна не побоюватися різних темних історій з попередніми власниками, появи несподіваних спадкоємців і далеких родичів, як це може бути у випадку придбання нерухомості.

7. Ваша дім – це Ваш стиль!

Первинний ринок завжди вражає своєю креативністю. Авторська архітектура та неповторний стиль комплексу. Ми будуємо, щоб жителі комплексу могли пишатися довершеною архітектурою. І тому створюємо індивідуальні об’єкти, які стають знаковими для міста .

ЖК Яровиця-парк

Всі новини Яровиця-парк → Перейти на картку ЖК Яровиця-парк
Реклама забудовників
Останні новини:
ДРІМ ТАУН 16.09.2019 ЖК ДРІМ ТАУН

ДРІМ ТАУН 16.09.2019 ЖК ДРІМ ТАУН

Яровиця-парк 13.09.2019 ЖК Яровиця-парк

Супернова 12.09.2019 ЖК Супернова

Струмочок 2 12.09.2019 ЖК Струмочок 2

Яровиця 12.09.2019 ЖК Яровиця

ЄВРОХОЛДІНГ 12.09.2019 ЄВРОХОЛДІНГ

Яровиця 30.08.2019 ЖК Яровиця

PANORAMA 22.08.2019 ЖК PANORAMA

Затишний Двір 2 22.08.2019 ЖК Затишний Двір 2

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Володимира-Волинського
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Володимира-Волинського Дивитися ціни Володимира-Волинського→
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук