Нерухомість від забудовників

Відкрито продажі місць в підземних паркінгах новобудов ЕКО-ДІМ на Мечникова та Червоної Калини

Новобудова ЕКО-ДІМ на Мечникова поруч парку Погулянка матиме підземний паркінг на 111 паркомісць - один з найбільших паркінгів в місті з точки зору забезпечення кількості квартир до вмістимості паркінгу.

Сам комплекс, що зараз будується, унікальний своїм проектом, який складається з двох будинків, причому другий «розділений» триповерховими громадськими приміщеннями, що дозволяє і збільшити простір і забезпечити інсоляцію всього простору.

Проектування підземного паркінгу також стало ще одним елементом збереження і покращення простору – автомобілі не займатимуть територію житлового комплексу, що дозволяє зробити його більш функціональним для мешканців.

«Весь проект комплексу готували більш як півроку. Цьому передували дослідження як ділянки, просторових рішень, так і, якщо говорити про паркінг, то і особливості користування автомобільним транспортом. Досліджували як кількість автомобілів, так і практику їх використання, щоб запроектувати «золоту середину», яка дозволить звільнити максимально звільнити наземну територію житлового комплексу і зробити обгрунтованими витрати на утримання паркінгу», - розповідають в компанії ЕКО-ДІМ.

Як підсумок всіх запланованих на стадії підготовки робіт в результаті мешканці отримають суттєво покращену територію мікрорайону та пішохідні зони. Тим паче, що вжедодатково до існуючих обладнано 38 метрів тротуару з перилами та сходинами, а внутрішні проїзні дороги стануть вільнішими – адже як показали дослідження, рух ускладнювався через сторонні авто (власники яких не проживають в прилеглих житлових будинках, а використовували район просто для парковки).

Підземний паркінг в новобудові ЕКО-ДІМ на Червоної Калини має 2-рівні, що також є новинкою для Львова.

Зазначимо, що цього року компанія ЕКО-ДІМ вже здала в експлуатацію сучасний житловий комплекс на Стуса і триває підготовка до здачі житлових комплексів на Орній (також з підземним паркінгом) та житлового комплексу на Величковського. Також цього року ЕКО-ДІМ здав в експлуатацію приміщення нової сучасної школи-ліцею, в якій уже працює дитячий садок та навчаються учні з 1 по 9 клас. Відкриття школи, розрахованої на інноваційне навчання 500 дітей, з трьома спортивними полями, великою територією та забезпеченням всього необхідного, стало подією для Львова. До речі, це вже друга школа, збудована компанією ЕКО-ДІМ, за останні роки у Львові.

ЕКО-ДІМ

Всі новини ЕКО-ДІМ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
АУРУМ 19.09.2019 АУРУМ

AUROOM CITI 19.09.2019 ЖК AUROOM CITI

ЕКО-ДІМ на Тракті 19.09.2019 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті

Софіївка 16.09.2019 ЖК Софіївка

Парус City 16.09.2019 ЖК Парус City

Родинна казка (Чернівці) 13.09.2019 ЖК Родинна казка (Чернівці)

Роланд 11.09.2019 ЖК Роланд

Grand Village 11.09.2019 ЖК Grand Village

Globus Elite 11.09.2019 ЖК Globus Elite

Globus Park 11.09.2019 ЖК Globus Park

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Реклама
Квартири Львова: новобудови і вторинний
Відео новобудов Львова
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Львова Дивитися відео новобудов Львова→
Популярні забудовники Каталог забудовників →