Нерухомість від забудовників

Вентильований фасад у ЖК "Яровиця"

Вимоги до якості життя за останні роки істотно зросли. Купуючи квартиру у новому будинку власники хочуть аби їхнє житло було теплим узимку і прохолодним влітку, аби стіни не вбирали вологу. У будинку з вентильованим фасадом можна відчути переваги сприятливого мікроклімату і заощадити на обігріванні й кондиціонуванні житла. Саме тому забудовник ЖК «Яровиця» для підвищення теплового захисту новобудови використовує ефективну систему вентильованого фасаду.
Технологія вентильованого фасаду.
Навісний вентильований фасад - технологія виконання фасаду, що скла0дається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований каркас до несучого шару стіни або до монолітного перекриття. Завдяки зазору між облицюванням і стіною вільно циркулює повітря, який прибирає конденсат і вологу з конструкцій.
В даному проект,,0і,0 використовуються металеві касети (товщина металу 0,7мм ) з відкритим типом кріплення, які являють собою об'ємну металеву панель із відбортованимі з чотирьох сторін полками і відігнутими назовні фланцями. При монтажі між сусідніми касетами утворюються вертикальні і горизонтальні шви шириною 20мм.
При виробництві фасадних касет використовується гарячеоцинкований метал з полімерним покриттям.
1. метал
2. цинк (не менше 275 г / кв. м)
3. антикорозійний склад
4. грунт
5. полімерний шар
6. лак
Всі елементи кріплення вентильованої фасадної системи є універсальними, що дозволяє вирішувати складні архітектурні та конструкторські завдання від класичних до ультрасучасних.
Для додаткового утеплення стін будівлі до стіни за допомогою тарілчастих дюбелів кріпиться мінераловатний утеплювач. При цьому величина зазору між утеплювачем і фасадом будівлі не повинна бути менше 40 мм. Це дозволяє потокам повітря циркулювати між облицювальним матеріалом і утеплювачем, висушуючи шар утеплювача в разі потрапляння на нього вологи. Повітряний зазор між стіною і декоративною панеллю значно зменшує тепловіддачу будівлі. З метою запобігання видування волокон з утеплювача, він накривається волого-вітрозахисною, паропроникною мембраною (плівкою). У нашому випадку використовується базальтова вата фірми ТЕРМОЛАЙФ (товщина - 100мм) з негорючою мембраною зі скловолокна.
Дана система сприяє збереженню тепла в приміщенні, перешкоджає появі вогкості.
Усередині приміщення, утепленого за цією технологією, забезпе­чується постійний тепло­вий комфорт як у спеку, так і в холодну пору року.

ЖК ЯровицяЖК ЯровицяЖК Яровиця
Всі новини Яровиця → Перейти на сайт ЖК Яровиця
Реклама забудовників
Останні новини:
ДРІМ ТАУН 16.09.2019 ЖК ДРІМ ТАУН

ДРІМ ТАУН 16.09.2019 ЖК ДРІМ ТАУН

Яровиця-парк 13.09.2019 ЖК Яровиця-парк

Супернова 12.09.2019 ЖК Супернова

Струмочок 2 12.09.2019 ЖК Струмочок 2

Яровиця 12.09.2019 ЖК Яровиця

ЄВРОХОЛДІНГ 12.09.2019 ЄВРОХОЛДІНГ

Яровиця 30.08.2019 ЖК Яровиця

PANORAMA 22.08.2019 ЖК PANORAMA

Затишний Двір 2 22.08.2019 ЖК Затишний Двір 2

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук