Нерухомість від забудовників

Вентильований фасад у ЖК "Яровиця"

Вимоги до якості життя за останні роки істотно зросли. Купуючи квартиру у новому будинку власники хочуть аби їхнє житло було теплим узимку і прохолодним влітку, аби стіни не вбирали вологу. У будинку з вентильованим фасадом можна відчути переваги сприятливого мікроклімату і заощадити на обігріванні й кондиціонуванні житла. Саме тому забудовник ЖК «Яровиця» для підвищення теплового захисту новобудови використовує ефективну систему вентильованого фасаду.
Технологія вентильованого фасаду.
Навісний вентильований фасад - технологія виконання фасаду, що скла0дається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований каркас до несучого шару стіни або до монолітного перекриття. Завдяки зазору між облицюванням і стіною вільно циркулює повітря, який прибирає конденсат і вологу з конструкцій.
В даному проект,,0і,0 використовуються металеві касети (товщина металу 0,7мм ) з відкритим типом кріплення, які являють собою об'ємну металеву панель із відбортованимі з чотирьох сторін полками і відігнутими назовні фланцями. При монтажі між сусідніми касетами утворюються вертикальні і горизонтальні шви шириною 20мм.
При виробництві фасадних касет використовується гарячеоцинкований метал з полімерним покриттям.
1. метал
2. цинк (не менше 275 г / кв. м)
3. антикорозійний склад
4. грунт
5. полімерний шар
6. лак
Всі елементи кріплення вентильованої фасадної системи є універсальними, що дозволяє вирішувати складні архітектурні та конструкторські завдання від класичних до ультрасучасних.
Для додаткового утеплення стін будівлі до стіни за допомогою тарілчастих дюбелів кріпиться мінераловатний утеплювач. При цьому величина зазору між утеплювачем і фасадом будівлі не повинна бути менше 40 мм. Це дозволяє потокам повітря циркулювати між облицювальним матеріалом і утеплювачем, висушуючи шар утеплювача в разі потрапляння на нього вологи. Повітряний зазор між стіною і декоративною панеллю значно зменшує тепловіддачу будівлі. З метою запобігання видування волокон з утеплювача, він накривається волого-вітрозахисною, паропроникною мембраною (плівкою). У нашому випадку використовується базальтова вата фірми ТЕРМОЛАЙФ (товщина - 100мм) з негорючою мембраною зі скловолокна.
Дана система сприяє збереженню тепла в приміщенні, перешкоджає появі вогкості.
Усередині приміщення, утепленого за цією технологією, забезпе­чується постійний тепло­вий комфорт як у спеку, так і в холодну пору року.

ЖК ЯровицяЖК ЯровицяЖК Яровиця
Всі новини Яровиця → Перейти на сайт ЖК Яровиця
Реклама забудовників
Останні новини:
Затишний Двір 2 03.08.2020 ЖК Затишний Двір 2

Яровиця 29.07.2020 ЖК Яровиця

Затишний Двір 2 27.07.2020 ЖК Затишний Двір 2

ДРІМ ТАУН Акція завершена 21.07.2020 ЖК ДРІМ ТАУН

Яровиця Акція завершена 21.07.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 20.07.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 02.07.2020 ЖК Яровиця

Яровиця 02.07.2020 ЖК Яровиця

Парковий квартал (Ковель) Акція завершена 01.07.2020 ЖК Парковий квартал (Ковель)

Парковий квартал (Ковель) Акція завершена 01.07.2020 ЖК Парковий квартал (Ковель)

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук