Нерухомість від забудовників

В місті Українка створено фонд фінансування будівництва (ФФБ)

22 липня поточного року в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву підписано угоду про створення ще одного фонду фінансування будівництва (ФФБ). Його засновано з метою спорудження багатоквартирного житлового будинку по просп. Дніпровський, 27 у місті Українка Обухівського району Київської області. Договір підписано з компанією-забудовником об’єкту – ТОВ «Академія сучасного будівництва «Біометрікс».

ЖК Ukrainian Hills

ЖК «Ukrainian Hills» - це перший будинок в місті Українка, який буде побудований за участі Держмолодьжитло, який виступає гарантом у відносинах між інвестором та забудовником.

Як зазначив перед підписанням установчих документів голова правління Держмолодьжитла – Сергій Комнатний: «Створення фондів фінансування будівництва залишається одним зі стратегічних напрямків нашої діяльності. Адже люди повинні знати, що ми можемо запропонувати позичальникам цікаву альтернативу банківським установам, чимало з яких досі відчувають на собі наслідки банківської кризи. Створення ФФБ Держмолодьжитлом – це позитивний приклад державно-приватного партнерства, що дає змогу захистити інтереси інвесторів».

ЖК Ukrainian Hills

Також Сергій Комнатний наголосив на важливості прямої співпраці із забудовниками. Адже участь Держмолодьжитла посилює державний контроль за виконанням умов проектів і дотриманням термінів житлового будівництва, а також стає додатковим захистом для інвестицій у будівництво, це справді дуже ефективне сито: комісія Мінрегіонбуду, потім ще контроль фонду і унеможливлені ризики для громадян.

ЖК Ukrainian Hills

Нагадаємо, що даний фонд спрямований на підтримку громадян у бажанні отримати власне житло, покращити демографічний прогрес в Україні, а також за допомогою ФФБ у місцевих жителів Українки, області та м. Києва з’являється додаткова можливість у придбанні на пільгових умовах житла в новобудові«Ukrainian Hills».

ЖК Ukrainian Hills

З умовами отримання пільгових кредитів можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Держмолодьжитло http://www.molod-kredit.gov.ua/, а також у відділі продажів за адресою: м. Українка, пр-т Дніпровський, 27 або за номерами телефонів:+38 (063) 306-99-11,+38 (096) 306-99-11,+38 (099) 306-99-11.

Всі новини Ukrainian Hills → Перейти на картку ЖК Ukrainian Hills
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Start Life 17.09.2019 ЖК Start Life

Французський бульвар 16.09.2019 ЖК Французський бульвар

Клубний дім DeLuxe 09.09.2019 ЖК Клубний дім DeLuxe

Французський бульвар 09.09.2019 ЖК Французський бульвар

Paradise Avenue 09.09.2019 ЖК Paradise Avenue

Борисо-Глібський 05.09.2019 ЖК Борисо-Глібський

Французський бульвар 05.09.2019 ЖК Французський бульвар

Park Plaza 05.09.2019 ЖК Park Plaza

Park Plaza 05.09.2019 ЖК Park Plaza

Green Side 05.09.2019 ЖК Green Side

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Українки
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Українки Дивитися ціни Українки→
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук