Нерухомість від забудовників

«Укрбуд» збудує залізницю в Чорнобильській зоні відчуження

Українські будівельники, які виконують роботи в Чорнобильській зоні відчуження, збудують ділянку залізничного полотна між існуючою лінією Вільча - Янів та будівельним майданчиком Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Відповідний контракт укладений між державним підприємством «Енергоатом» та компанією «Укренергомонтаж», що входить до складу корпорації «Укрбуд» і вже багато років виконує роботи в Чорнобильській зоні.

- На виконання цього проекту нам дали 14 місяців. Зараз йде підготовчий процес, а за місяць ми зможемо приступити безпосередньо до будівництва шляхів. Загальна довжина нової гілки складе 5,8 кілометра, - розповів генеральний директор ПрАТ «Укренергомонтаж» Михайло Бородавко.

По новій ділянці в ЦСВЯП будуть відвозити відпрацьоване паливо з діючих українських атомних електростанцій. Сьогодні ця проблема постає особливо гостро, оскільки після розриву економічних відносин з Російською Федерацією, куди паливо відправляли на зберігання в попередні роки, вітчизняні АЕС їм практично переповнені.

Нова під'їзна колія до майбутнього сховища, яке розташується поблизу села Буряківка, пройде від ділянки між станціями Янів і Шепеличі, які відносяться до залізниці Овруч-Чернігів. Лінія Вільча - Янів, що проходить по цьому шляху, довгі роки не експлуатується і знаходиться в напівзруйнованому стані: станції занедбані, залізничне полотно частково розібрано. Тому в майбутньому для забезпечення залізничного сполучення з ЦСВЯП необхідно буде також реконструювати і цю ділянку.

Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
УКРБУД 18.09.2019 УКРБУД

SVITLO PARK 18.09.2019 ЖК SVITLO PARK

LA MANCHE 17.09.2019 ЖК LA MANCHE

SOLAR CITY 17.09.2019 ЖК SOLAR CITY

Urban Park 17.09.2019 ЖК Urban Park

Twin House 17.09.2019 ЖК Twin House

LAKE HOUSE 17.09.2019 ЖК LAKE HOUSE

FREEDOM 17.09.2019 ЖК FREEDOM

CRYSTAL HOUSE 17.09.2019 ЖК CRYSTAL HOUSE

GENESIS 17.09.2019 ЖК GENESIS

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →