Нерухомість від забудовників

"Укрбуд" розпочав будівництво залізниці в Чорнобильській зоні відчуження

Фахівці компанії «Укренергомонтаж», що входить до складу державної корпорації «Укрбуд», приступили до будівництва нової залізничної лінії неподалік від Чорнобильської атомної електростанції. Додаткова гілка з'єднає будівельний майданчик Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) та існуючу лінію Вільча-Янов залізниці Овруч-Чернігів.

Укрбуд

- Нами розроблена проектна документація на підготовчий та основний періоди. Крім того, підготовлено проект геодезичних робіт. Документи для отримання дозволу на основні роботи спрямовані замовнику, до підготовчого етапу вже приступили, - розповідає керівник проекту Анатолій Дмитришин. - Зараз облаштовуємо польове містечко, звідки можна буде контролювати роботи просто на майданчику. До будівництва самої залізниці ми теж готові приступати, але старт цих робіт залежить від іншого підрядника, який спочатку має розчистити ділянку від лісу і викорчувати пні. 

Укрбуд

Коли основний майданчик буде переданий «Укренергомонтажу», фахівцям компанії належить побудувати залізничну колію протяжністю близько шести кілометрів, а також з'єднати її з існуючою магістраллю в районі покинутої станції Шепеличі. Крім того, по обидва боки залізниці розташуються односмугові автомобільні шляхи довжиною 2,1 і 3,1 км. Ними у разі виникнення непередбаченої ситуації зможе прибути спеціальна техніка. А роз'їхатися допоможуть спеціальні «кишені» через кожні півкілометра. 

Укрбуд

Але спочатку будівельникам доведеться прибрати понад 200 тисяч кубометрів ґрунту, і майже стільки ж укласти. Це необхідно, аби вирівняти ділянку, що проходить через ліс з перепадами висот до 20 метрів і підняти її до рівня автомобільної дороги, яка перетинає майбутнє залізничне полотно. Так, задля облаштування насипу шириною 7 метрів одного тільки щебінь знадобиться майже 10 тисяч кубометрів.

Повністю закінчити роботи планують в квітні 2018 року, після чого нова гілка зможе використовуватися для доставки в ЦСВЯП відпрацьованого ядерного палива з діючих українських атомних електростанцій. Водночас, для забезпечення повноцінного залізничного сполучення зі сховищем в майбутньому необхідно також реконструювати існуючу лінію Вільча-Янов, яка довгі роки не експлуатується і знаходиться в напівзруйнованому стані.

Укрбуд
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
ІБК ОБРІЙ 20.09.2019 ІБК ОБРІЙ

Campus 19.09.2019 ЖК Campus

Campus 19.09.2019 ЖК Campus

Standard Development 19.09.2019 Standard Development

Standard Development 19.09.2019 Standard Development

Campus 19.09.2019 ЖК Campus

Освіти, 14 19.09.2019 ЖК Освіти, 14

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 19.09.2019 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

УКРБУД 18.09.2019 УКРБУД

SVITLO PARK 18.09.2019 ЖК SVITLO PARK

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →