Нерухомість від забудовників

У будівельній компанії "Благо" розповіли в чому особливість технології енергозбереження

Smart-квартири – новинка на ринку нерухомості Івано-Франківська. Що ж це за формат житла та які його переваги? Розповідає прес-службі комерційний директор компанії “Благо” Роман Коржак.

Благо

– Пане Романе, напевно, багатьом івано-франківцям дуже цікаво, що ж такеSmart-квартири?

– Це давно визнаний і дуже популярний у містах-мільйонниках формат житла. В Івано-Франківську цей формат житла вперше представлений у сучасному районі “Manhattan”, який є проектом компанії “Благо”.

Smart – це оптимальний метраж та максимальна функціональність. Їхня площа не є великою, але за рахунок розумного, найдосконалішого планування ви отримуєте квартиру без глухих зон. Кожен квадратний метр квартири забезпечує комфортні умови та виконує важливу роль в організації життєвого простору. В сучасному районі “Manhattan” передбачені Smart-квартири площею: 40, 42, 48 та 62м2. Це площа однокімнатної квартири. Але за рахунок перелічених нововведень ви отримуєте кухню, вітальню та спальню. Тобто увесь функціонал двокімнатної квартири. Крім цього вагомою перевагою даного формату житла є висока енергоефективність.

– Енергоефективність в наш час є дуже актуальною! Розкажіть, будь ласка, детальніше.

Компактне і продумане планування – ось в чому криється один з секретів. Невелику за метражем квартиру значно легше нагріти, ніж велику. Smart-квартира має функціонал двокімнатної квартири, але площу однокімнатної. В двокімнатній є багато глухих зон, які не використовуються, але опалюються. Тому за рахунок компактності та використання всіх зон, власники Smart-квартир суттєво економлять на щомісячних комунальних платежах, але не на комфортності та функціональності житла.

– Тобто енергоефективністьSmart-квартир полягає тільки в оптимальному метражі?

– Звісно, ні. Максимального результату ми доб’ємось щей за рахунок використання енергоефективних будівельних матеріалів. Для будівництва зовнішніх стін ми використовуємо керамоблоки. Утеплювати їх ми будемо мінеральною ватою. Також дуже правильним, з точки зору енергоефективності, є використання сучасної дахової котельні. Ну і, звісно, ми встановимо якісні вікна. До питань енергоефективності ми ставимося дуже ретельно. Тому тут все на найвищому рівні.

– Це дуже похвально. Але не всім зрозумілою є різниця. Скажіть, будь ласка, які матеріали використовують при будівництві переважної більшості будинків в Івано-Франківську?

В більшості випадків використовують цеглу і пінопласт. Стосовно дахової котельні, то в Івано-Франківську, наскільки я знаю, вона не використовується в жодному житловому будинку. У зв’язку з цим різниця виходить великою, як з точки зору енергоефективності, так і з точки зору екологічності та безпеки житла.

– Тобто можна зробити висновок, щоSmart-квартири є сучасним та енергоефективним форматом житла?

– Так, Ви праві. При їх будівництві застосовуються, як останні концепції організації житлового простору, так і найбільш якісні будівельні матеріали. В Smart-квартирах завжди комфортно, тепло, а рахунки за комунальні послуги приємно дивують.

Всі новини Компанія blago developer →
Реклама забудовників
Останні новини:
Franko River Club 06.08.2020 ЖК Franko River Club

Містечко Соборне 06.08.2020 ЖК Містечко Соборне

Паркова алея 06.08.2020 ЖК Паркова алея

Parus 06.08.2020 ЖК Parus

HydroPark DeLuxe 05.08.2020 ЖК HydroPark DeLuxe

Lystopad 05.08.2020 ЖК Lystopad

Містечко Мануфактура 05.08.2020 ЖК Містечко Мануфактура

Main House 05.08.2020 ЖК Main House

Містечко Козацьке 05.08.2020 ЖК Містечко Козацьке

Містечко Мануфактура 05.08.2020 ЖК Містечко Мануфактура

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук