Нерухомість від забудовників

ТСМ - творчість крізь десятиліття

ДОВІДКА.

ПП “ТСМ” (Творча Столярна майстерня), заснована родиною Ілечків, існує з 1993 року у місті Львів. За 24 роки роботи тут було виготовлено на замовлення понад 1000 міжкімнатних дверей, панелей та сходів. Завдяки професіоналізму та майстерності Василя та Андрія Ілечків чимало значних у Львові місць отримали чудові дерев`яні інтер`єри.


Міжкімнатні двері, настінні панелі та деталізована різьба ручної роботи- усе це впродовж двох десятиліть натхненно виготовляє у Творчій Столярній Майстерні родина Ілечків. Перераховані вище елементи інтер’єру, виготовлені з дерева, створюють внутрішню красу оселі та підкреслюють її різноманіттям стилів. За двадцять чотири роки плідної праці їм вдалося реалізувати понад 1000 проектів, кожен з яких потребує особливого хисту та вміння. За словами Василя та Андрія Ілечків, головне у їхній справі - створити не просто дерев’яний дизайн, а затишок, комфорт та індивідуальність для кожного клієнта. Робота в ТСМ (Творчій Столярній майстерні) виконується за європейськими стандартами, з дотриманням всіх важливих деталей - втілені в життя проекти надійно прослужать упродовж років. Дерев’яний інтер’єр був, залишається і буде особливою окрасою та історією для кожної будівлі.

  1. Цікаві та різноманітні проекти: поєднання стилів, епох та гри кольорів. Розробка та створення дерев’яних інтер’єрів для готелів та ресторанів Львова. В числі наймасштабніших проектів – готель Nobilis шість поверхів оздоблених настінними панелями та дверима які були оздоблені деталізованою різьбою та виготовлені майстрами компанії ТСМ.


2. Історичні проекти. Серед них - парадні двері університету «Львівська Політехніка» - двері головного корпусу Львівської Політехніки, які 160 років відчинялися перед студентами, викладачами та тими, хто мріяв вступити на навчання до одного з найстаріших університетів Львова. Майстрам Творчої Столярної Майстерні вдалося в точності відтворити історичну спадщину університету, його візитку. Відтак, за допомогою майстрів ТСМ, перед молодим поколінням відкриваються ще одні двері у велике майбутнє.


3. Сучасні інтер’єри, висока якість матеріалів та виконання роботи. Власноруч розроблені під замовлення дизайни, стають окрасою будинку, створюючи в ньому особливий комфорт, затишок та стиль.

ПП “ТСМ”:
Львівська обл., с. Сокільники, вул. Успенська, 7
тел. +38 (050) 647-95-67
http://ilechko.com.ua

Творча Столярна Майстерня – це нове бачення затишної української оселі з надійними та якісними виробами.

powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
АУРУМ 19.09.2019 АУРУМ

AUROOM CITI 19.09.2019 ЖК AUROOM CITI

ЕКО-ДІМ на Тракті 19.09.2019 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті

Софіївка 16.09.2019 ЖК Софіївка

Парус City 16.09.2019 ЖК Парус City

Родинна казка (Чернівці) 13.09.2019 ЖК Родинна казка (Чернівці)

Роланд 11.09.2019 ЖК Роланд

Grand Village 11.09.2019 ЖК Grand Village

Globus Elite 11.09.2019 ЖК Globus Elite

Globus Park 11.09.2019 ЖК Globus Park

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Реклама
Квартири Львова: новобудови і вторинний
Відео новобудов Львова
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Львова Дивитися відео новобудов Львова→
Популярні забудовники Каталог забудовників →