Нерухомість від забудовників

Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»


Укрбуд

Дуже часто великі будівельні компанії, отримавши чудові результати, заспокоюються і починають спочивати на лаврах. А через деякий час не розуміють, чому у них «раптом» все «провисає». А все тому, що втратити лідируючі позиції можна так само швидко, як і зайняти їх - якщо стояти на місці, не мінятися і не відчувати вимоги часу. Про це Личному счету розповів генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

- Формула десятирічної давності «все одно прийдуть і куплять» вже не працює, та й не буде працювати. Щоб утримати лідерство, ми маємо мінятися, - підкреслив він. - Хороші планування, зручне розташування поруч з транспортними розв'язками і прийнятні ціни пропонуємо не тільки ми. Клієнт хоче більшого.

За словами Майбороди, вивчивши аналітику, в корпорації «Укрбуд» розробили цілу інноваційну програму, мета якої - зробити життя клієнта максимально комфортним. І дали старт декільком новим системним проектам.

- Одна програма стосується благоустрою території, прилеглої до вже зданих будинків. За допомогою архітекторів, ландшафтних дизайнерів, урбаністів створюємо навколо наших комплексів максимально комфортний і дружній для людей простір, - розповів Олег Майборода. - Ще одна важлива тема, якою впритул зайнялися, - безпека і комфорт мешканців.

Укрбуд

Одним з перших кроків в цьому напрямку стало впровадження системи контролю доступу в будинки. Цією системою оснащуються 12 житлових комплексів по Києву: в одних вона вже функціонує, в інших знаходиться в процесі запуску. Девелопер зазначив, що система виключає несанкціонований доступ автомобілів або людей на територію і в будинок.

- За допомогою спеціальної картки ви потрапляєте у двір, потім в під'їзд, використовуєте її в ліфті. Процес фіксується камерами відеоспостереження. Існує певна градація карт. У мешканців - максимальний доступ. А, наприклад, у репетитора або няні вашої дитини - тимчасова, яка діє в зазначені дні або навіть години, - пояснив Майборода.

Укрбуд

Він додав, що за результатами соціального опитування серед мешканців в «Укрбуді» також прийняли рішення щодо рестайлінгу фасадів комплексів, які будуть вводитися в експлуатацію. Аби вони були не тільки функціональними та енергоефективними, а й отримали оригінальний стиль. Крім того, у всіх споруджуваних ЖК корпорації почали відкривати демонстраційні поверхи. Таким чином, клієнт ще на етапі будівництва бачить, в якому стані йому буде передаватися квартира і що її оточує: які ліфти, коридори, холи, колір підлоги, стін і т. д.

Далі на черзі - ще цілий ряд інноваційних рішень, які забезпечать максимальний рівень комфорту мешканцям і економію енергоресурсів, підсумував керівник «Укрбуд Девелопмент».


Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Київміськбуд 12.08.2020 Київміськбуд

Urban Park 12.08.2020 ЖК Urban Park

Інтеpгал-Буд 12.08.2020 Інтеpгал-Буд

Stolitsa Group 11.08.2020 Stolitsa Group

CREATOR CITY 10.08.2020 ЖК CREATOR CITY

Нивки-Парк 06.08.2020 ЖК Нивки-Парк

Great 05.08.2020 ЖК Great

UNO City House 05.08.2020 ЖК UNO City House

Great 05.08.2020 ЖК Great

Місто Квітів 05.08.2020 ЖК Місто Квітів

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →