Нерухомість від забудовників

Обрано марку ліфтів для ЖК "Campus"

Для майбутніх жителів CAMPUS ми обрали ліфти марки MIZUI, виробник якої входить до списку п'ятиста найбільших виробників систем підйомного обладнання в Євразії, а 51% акцій належить корпорації Mitsubishi. На даному підприємстві виготовляється ліфтове і ескалаторне обладнання для провідних світових компаній: Mitsubishi, KONE, Thyssen Krupp, OTIS. В Україні ліфти MIZUI експлуатуються в адміністративних будівлях (Верховна Рада України), офісних центрах, житлових комплексах бізнес-класу, супермаркетах, торгових центрах тощо.
Характерними відмінностями ліфтів MIZUI, які відчують жителі комплексу CAMPUS, є безшумність; висока точність зупинки; плавний хід; захист дверей за допомогою світлової завіси WECO, що буде тримати двері відкритими при знаходженні між ними людини; безредукторна лебідка, яка гарантує безпеку руху ліфта, потребує мінімального обслуговування та споживає на 30% менше електроенергії у порівнянні з ліфтами зі звичайною редукторною лебідкою.
В кожній секції ЖК CAMPUS буде встановлено два вантажних та один пасажирський ліфт вантажністю 1000 кг і 450 кг відповідно. Стіни кабіни ліфту буде виконано із нержавіючої сталі у комбінації з дзеркальною поверхнею, підлога – зі зносостійкого покриття графітно-жовтого кольору, що гармонує з кольоровою гамою будинку. Також кабіна буде оснащена LED – дисплеєм, який відтворюватиме інформацію про номер поверху та напрямок руху ліфту. Увага! Відтепер немає необхідності в розміщенні оголошень на стінах кабіни, в ліфтах ЖК CAMPUS їх можна запускати на LED дисплеї.
Якісний та функціональний ліфт MIZUI в ЖК CAMPUS - це безпека і комфорт переміщення та запорука гарного настрою жителів комплексу.
ЖК Campus
Всі новини Campus → Перейти на сайт ЖК Campus
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Освіти, 14 19.09.2019 ЖК Освіти, 14

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 19.09.2019 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

УКРБУД 18.09.2019 УКРБУД

SVITLO PARK 18.09.2019 ЖК SVITLO PARK

LA MANCHE 17.09.2019 ЖК LA MANCHE

SOLAR CITY 17.09.2019 ЖК SOLAR CITY

Urban Park 17.09.2019 ЖК Urban Park

Twin House 17.09.2019 ЖК Twin House

LAKE HOUSE 17.09.2019 ЖК LAKE HOUSE

FREEDOM 17.09.2019 ЖК FREEDOM

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →