Нерухомість від забудовників

Головний принцип "Укрбуду": доступна ціна та добра якість

Конкуренція на будівельному ринку, зростаючі ціни на енергоносії ставлять питання якості та впровадження енергозберігаючих технологій на перше місце, змушуючи забудовників приділяти більше уваги характеристикам своїх об'єктів. І якщо деякі недобросовісні постачальники можуть надавати будівельникам матеріали недостатньо високої якості, то завдання забудовників - ретельно контролювати як властивості будматеріалів, так і всі процеси на будмайданчику. Адже на кону - комфорт і благополуччя людей, які купують квартири в новобудовах. 

Укрбуд

Про це йшлося на конференції «Проблеми якості в сучасному будівництві», в якій взяли участь представники профільних наукових організацій і компаній, що входять до структури Української державної будівельної корпорації «Укрбуд». Будівельники-практики та представники наукових кіл обговорили цілу низку питань, пов'язаних з якістю матеріалів і робіт: проектуванням, гідроізоляцією будівельних конструкцій, особливістю бетонування в зимових умовах, електромонтажними роботами і т.д.

Укрбуд

- Ринок житлового будівництва столиці доволі конкурентний, десятки компаній пропонують житло за різними цінами та різної якості, - говорить заступник голови правління компанії «Укрбуд» Сергій Якусевич. - І щоб бути кращими, ми повинні на перше місце ставити свою відповідальність перед інвесторами. - Саме тому прийняте рішення про те, що в 2017 році буде посилений контроль якості використовуваних будівельних матеріалів, дверей і вікон, комплектуючих.

Укрбуд

«Укрбуд» традиційно робить ставку на «класичну» червону цеглу - «дихаючий», екологічний і теплий матеріал. Використовуються повна термосанація (комплексне утеплення) будинків і сучасні енергозберігаючі віконні системи, що за даними фахівців дозволяє підвищити температуру в приміщенні в середньому на 5 градусів. А високоякісні системи європейського лідера теплоізоляції марки Baumit забезпечують комфортну атмосферу в квартирах, економію енергії, а також захист від цвілі та грибка. 

Укрбуд

- Однією з наших головних переваг на ринку завжди була максимально доступна ціна при гідній якості будівництва, - зазначає генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Але прогрес не стоїть на місці, і ми повинні рухатися вперед разом з ним. Ми будемо і далі домагатися оптимального співвідношення ціни та якості. Одного посилення контролю за будівельними процесами недостатньо для того, щоб продовжувати утримувати лідерські позиції. Тому в нинішньому році ми продовжимо розвивати і розпочату в 2016-му програму доступного житла. 

Укрбуд

За словами Олега Майбороди, вже сьогодні забудовник виходить на ринок з привабливими ціновими пропозиціями по житлу в п'яти районах столиці. Ціна квадратного метра в них стартує від 13500 гривень.
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
ІБК ОБРІЙ 20.09.2019 ІБК ОБРІЙ

Campus 19.09.2019 ЖК Campus

Campus 19.09.2019 ЖК Campus

Standard Development 19.09.2019 Standard Development

Standard Development 19.09.2019 Standard Development

Campus 19.09.2019 ЖК Campus

Освіти, 14 19.09.2019 ЖК Освіти, 14

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 19.09.2019 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

УКРБУД 18.09.2019 УКРБУД

SVITLO PARK 18.09.2019 ЖК SVITLO PARK

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →