Нерухомість від забудовників

Екологічне житло в Івано-Франківську

Природність та екологічність – сучасний загальносвітовий тренд. Не забруднювати довколишнє середовище, використовувати природні миючі засоби, зробити промисловість такою, що не шкодить природі, носити одяг з натуральних матеріалів. У тому, що стосується екологічного житла, то це будинки, створені з дерева, саману, глини. Дах із соломи та очерету. Дуже схоже на сакральне українське "садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть".Чудова сільська ідилія, яка для міста навряд чи підійде. Звісно, її можна реалізувати у приватному секторі, що є у будь-якому місті. Проте, не слід забувати, що стіни такого будинку потребують повсякчасного ретельного догляду, бо облущується, а солому на даху доводиться замінювати набагато частіше, ніж металочерепицю або шифер на звичайному будинку. Дев’ятиповерхівку з глини хто собі здатен уявити? Тому етнографії – етнографічне, а сучасній людині, мешканцю великого міста – зручне житло. Відповідно, екологічне житло в Івано-Франківську – це набагато більше, ніж просто сільська музейна архаїка.

У цьому можна легко переконатися, якщо глянути на ЖК "Міленіум Еко Апартментс", – дітище відомої Івано-Франківської будівельної компанії "МЖК Експрес-24". Мікрорайон розташовано неподалік від паркової зони, тут багато вільного простору і свіжого повітря, відкривається вид на озеро. Це містечко у місті закрите від доступу сторонніх людей. Проектанти передбачили тут дитячі та спортивні майданчики, тенісний корт, яскраві зелені галявини, місця для відпочинку та прогулянок із собаками. Зроблено все, щоб досягти безпеки, чистоти, комфортного проживання. У таких мікрорайонах зручно ростити дітлахів, жити на повну та зустріти старість.

Екологічні квартири в Івано-Франківську в ЖК "Міленіум Еко Апартментс" будуть зроблені з цегли, одного із найдавніших будівельних матеріалів, що виготовляється з природної глини. У таких квартирах тепло та затишно. Проектом передбачив житло як для маленьких, так і для великих родин.
Купити екологічну квартиру в Івано-Франківську у авторитетного забудовника – будівельної компанії "МЖК Експрес-24" можна за дуже доступними цінами. Таке можливо за єдиної умови – коли кошти вкладаються у ще не збудований мікрорайон та будинок на етапі його будівництва. Коли ж будинки вже зведено – доведеться платити значно більше.

Чудова квартира в екологічному районі з сучасною інфраструктурою – заповітна мрія кожного, що може легко здійснитися.

ЖК Міленіум Еко Апартментс
Всі новини Міленіум Еко Апартментс → Перейти на картку ЖК Міленіум Еко Апартментс
Реклама забудовників
Останні новини:
Lystopad 24.11.2020 ЖК Lystopad

Manhattan 17.11.2020 ЖК Manhattan

Manhattan 16.11.2020 ЖК Manhattan

Comfort Park 14.11.2020 ЖК Comfort Park

HydroPark DeLuxe 12.11.2020 ЖК HydroPark DeLuxe

Містечко Мануфактура 12.11.2020 ЖК Містечко Мануфактура

Sonata 10.11.2020 ЖК Sonata

HydroPark DeLuxe 10.11.2020 ЖК HydroPark DeLuxe

Містечко Мануфактура 10.11.2020 ЖК Містечко Мануфактура

Містечко Козацьке 10.11.2020 ЖК Містечко Козацьке

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук