Нерухомість від забудовників

Чому в Івано-Франківську варто купувати житло на початкових етапах будівництва

В Івано-Франківську вибір квартир у новобудовах є достатньо великим, проте потенційним покупцям щораз важче обрати вдалий варіант.

Найбільш фінансово привабливим є інвестування в новобудови ще на початковій стадії будівництва. Тоді ціна на об’єкти нерухомості найнижча, порівнюючи з цінами після здачі будинку в експлуатацію. Зазвичай можна говорити про 15-20% економії. При цьому купити квартиру дешевше можна лише у новобудовах, адже на вторинному ринку таких пропозицій немає.

«Купівля квартири чи іншої нерухомості є важливим і відповідальним кроком, саме тому дуже важливо оцінити всі варіанти і ризики заздалегідь. Наша компанія «МЖК Експрес-24», підготувала для потенційних покупців ряд програм, за якими можна доступно придбати житло, як у Івано-Франківську, так і в Коломиї. В нас діють програми розтермінування, програми для молодих сімей, програми початкового інвестування, які дають можливість не лише зекономити при купівлі квартири кошти, але і вибрати для себе найкращу квартиру», – зазначив директор будівельної компанії «МЖК Експрес-24» Олекса Салига.

Оскільки інвестиції у будівництво на початковій стадії найбільш ризиковані, ім’я забудовника у даному випадку, відіграє вирішальну роль. Ключовими факторами при виборі забудовника слугують його репутація та позитивна історія діяльності на ринку. Це не тільки загальний стаж та кількість реалізованих проектів, а й дотримання термінів будівництва, наявність усієї необхідної документації.

Житловий комплекс “Писанковий” м. Коломия

МЖК Експрес 24

«Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» на ринку нерухомості більше 23 років. Наша компанія є неодноразовим номінантом та переможцем у регіональних і всеукраїнських конкурсах. У 2015 році компанія прийняла участь у номінації “Житлове будівництво” конкурсу “Кращі будинки і споруди України 2015 року”, який проводить Мінрегіонбуд разом з Архбудінспекцією, в якому стала одним із лідерів. За час своєї діяльності будівельною компанією збудовано і введено в експлуатацію більше 230 тис. кв.м. житла, а тисячі людей отримали омріяне житло і стали щасливими власниками квартир», – зазначив директор будівельної компанії «МЖК Експрес-24» Олекса Салига.

Головною перевагою придбання нерухомості на ранніх стадіях будівництва новобудови є свобода вибору. У цьому випадку інвестор може самостійно вибрати потрібний йому варіант житла, його планування, поверховість, розташування і навіть вид з вікон. Чим ближче зведення будинку до закінчення, тим варіантів менше.

Житловий комплекс “MILLENNIUM APARTMENTS”

МЖК Експрес 24

«У 2017 році будівельна компанія «МЖК Експрес-24»розпочала будівництво двох великих проектів: житловий комплекс європейського рівня “MILLENNIUM APARTMENTS”, який знаходиться в екологічно чистій та зеленій частині Івано-Франківська та житловий комплекс «Писанковий» в місті Коломия, який матиме власну набережну. На даний час ми пропонуємо на вибір одно-, дво- та трикімнатні квартири різноманітних планувань. Це великі та просторі квартири з вітражними вікнами та комфортним плануванням, які задовольнять потреби найвибагливіших клієнтів», – зазначила керівник відділу продажу БК «МЖК ЕКСПРЕС-24» Наталія Бортник.

Щоб отримати детальну інформацію про житлові комплекси звертайтеся за телефоном 050 433 14 03 або за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58.

Всі новини МЖК Експрес 24 →
Реклама забудовників
Останні новини:
Містечко Соборне 12.09.2019 ЖК Містечко Соборне

Comfort Park 12.09.2019 ЖК Comfort Park

Паркова алея 11.09.2019 ЖК Паркова алея

Manhattan 11.09.2019 ЖК Manhattan

Яровиця Life 10.09.2019 ЖК Яровиця Life

Квартал Карпатський 09.09.2019 ЖК Квартал Карпатський

Княгинин парк 09.09.2019 ЖК Княгинин парк

Гетьманський 09.09.2019 ЖК Гетьманський

Берегова, 18 09.09.2019 ЖК Берегова, 18

Затишна оселя 06.09.2019 ЖК Затишна оселя

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук