Нерухомість від забудовників

БК «Альянс-ІФ» приєдналася до відродження європейської практики - благодійного «Галицького балу»

Альянс ІФ

Вишукана традиція проведення «Галицького балу» проходить в Івано-Франківську вже в одинадцяте. Головна світська подія року пройшла напередодні Дня студента у фойє Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру. «Галицький бал» - це своєрідний елемент елітної європейської традиції. Усвідомлюючи важливість події для світського життя міста та її благодійну складову, будівельна компанія «Альянс-ІФ» виступила генеральним партнером заходу.

Альянс ІФ

Червона доріжка, ошатно вбрані гості та класична музична програма – усе було витримано у кращих правилах європейських балів. У танцювальному залі зібралися молодь, волонтери, громадські і культурні діячі, представники бізнесу та влади. Танцювали з відповідною метою – зібрати кошти на благодійність.

Альянс ІФ

Компанія «Альянс-ІФ» працює на ринку нерухомості Івано-Франківська понад 10 років. Багаторічний досвід роботи показує, що справжній лідер стежить не тільки за будівельними аспектами життя міста, але і його мистецьких надбанням. Для компанії «Альянс-ІФ» організація подібних заходів – це можливість підтримати наближення Івано-Франківська до культурної традиції Європи.

Альянс ІФ

«Компанія «Альянс-ІФ» знає, що таке справжня турбота про своїх клієнтів. Запорукою надійного будівництва є міцний фундамент та якісні матеріали. В проведені подібних заходів гарантією вдалого свята є надійний організатор, тому БК «Альянс-ІФ» виступило генеральним партнером «Галицького балу». Чимало професіоналів працювали над організацією дійства не один місяць, щоб в кінцевому результаті гості свята могли на повну насолодитися його вишуканими моментами. У своїй роботі ми дотримуємося того ж принципу – працюємо віддано, наполегливо та якісно, аби наші клієнти могли безтурботно насолоджуватись комфортним життя у своїх нових помешканнях» - говорять у БК «Альянс ІФ».

Всі новини Альянс ІФ →
Реклама забудовників
Останні новини:
Паркова алея 25.05.2020 ЖК Паркова алея

Manhattan 25.05.2020 ЖК Manhattan

Містечко Соборне 22.05.2020 ЖК Містечко Соборне

Main House 22.05.2020 ЖК Main House

Паркова алея 19.05.2020 ЖК Паркова алея

Містечко Соборне 19.05.2020 ЖК Містечко Соборне

Гетьманський 06.05.2020 ЖК Гетьманський

Світанковий 01.05.2020 ЖК Світанковий

Comfort Park 29.04.2020 ЖК Comfort Park

Містечко Соборне 29.04.2020 ЖК Містечко Соборне

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук