Нерухомість від забудовників

БК «Альянс-ІФ» приєдналася до відродження європейської практики - благодійного «Галицького балу»

Альянс ІФ

Вишукана традиція проведення «Галицького балу» проходить в Івано-Франківську вже в одинадцяте. Головна світська подія року пройшла напередодні Дня студента у фойє Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру. «Галицький бал» - це своєрідний елемент елітної європейської традиції. Усвідомлюючи важливість події для світського життя міста та її благодійну складову, будівельна компанія «Альянс-ІФ» виступила генеральним партнером заходу.

Альянс ІФ

Червона доріжка, ошатно вбрані гості та класична музична програма – усе було витримано у кращих правилах європейських балів. У танцювальному залі зібралися молодь, волонтери, громадські і культурні діячі, представники бізнесу та влади. Танцювали з відповідною метою – зібрати кошти на благодійність.

Альянс ІФ

Компанія «Альянс-ІФ» працює на ринку нерухомості Івано-Франківська понад 10 років. Багаторічний досвід роботи показує, що справжній лідер стежить не тільки за будівельними аспектами життя міста, але і його мистецьких надбанням. Для компанії «Альянс-ІФ» організація подібних заходів – це можливість підтримати наближення Івано-Франківська до культурної традиції Європи.

Альянс ІФ

«Компанія «Альянс-ІФ» знає, що таке справжня турбота про своїх клієнтів. Запорукою надійного будівництва є міцний фундамент та якісні матеріали. В проведені подібних заходів гарантією вдалого свята є надійний організатор, тому БК «Альянс-ІФ» виступило генеральним партнером «Галицького балу». Чимало професіоналів працювали над організацією дійства не один місяць, щоб в кінцевому результаті гості свята могли на повну насолодитися його вишуканими моментами. У своїй роботі ми дотримуємося того ж принципу – працюємо віддано, наполегливо та якісно, аби наші клієнти могли безтурботно насолоджуватись комфортним життя у своїх нових помешканнях» - говорять у БК «Альянс ІФ».

Всі новини Альянс ІФ →
Реклама забудовників
Останні новини:
Provance Home 22.01.2021 ЖК Provance Home

Яровиця Life 14.01.2021 ЖК Яровиця Life

Княгинин 11.01.2021 ЖК Княгинин

Містечко Козацьке 05.01.2021 ЖК Містечко Козацьке

Містечко Мануфактура 05.01.2021 ЖК Містечко Мануфактура

Lystopad 05.01.2021 ЖК Lystopad

HydroPark DeLuxe 05.01.2021 ЖК HydroPark DeLuxe

Family Plaza 29.12.2020 ЖК Family Plaza

Main House 29.12.2020 ЖК Main House

Le Meandre 29.12.2020 ЖК Le Meandre

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук