Нерухомість від забудовників

Урочиста посвята нового дитячого центру ЕКОЛЕНД

Завтра відбудеться урочиста посвята нового дитячого центру ЕКОЛЕНД, який відкрився і почав працювати на Сихові цього року та презентація нових можливостей виховання та навчання – в сучасній дошкільній освіті та початковій школі.

Урочисту посвяту проведе о.доктор Богдан Прах, ректор УКУ (2 роки тому саме о.доктор Богдан Прах провів урочисту посвяту початку добудови приміщення школи, в якій сьогодні вже можуть навчатися діти).

Сьогодні ЕКОЛЕНД на Сихові – це повністю нове сучасне 2-поверхове приміщення та власна територія. У садку передбачена робота 8-ми повноцінних груп, кожна з яких має власний навчальний клас, приміщення відпочинку, санвузли та територію для прогулянок із альтанками.
Додатково є відкриті студії для занять образотворчим мистецтвом та проведення зустрічей з батьками, відкритих лекцій і семінарів.
Тут також доступні арт-студія, вокальна студія, гуртки англійської та німецької мови, хореографія, спортивні гуртки, студії, секції, гуртки для всебічного розвитку дитини в межах навчально-виховного комплексу.

Приміщення забезпечено відеоспостереженням, медпунктом та власною кухнею і їдальнею. З наступного року має запрацювати і початкова школа (аналогічно до центру на Плуговій, який було відкрито 1 жовтня 2011 р.).

*«Еколенд» на Сихові збудований компанією ЕКО-ДІМ завдяки перемозі в інвестиційному конкурсі, оголошеному львівською міською радою.
Загалом це вже третій освітній дитячий центр, який збудувала компанія ЕКО-ДІМ поруч зі своїми новобудовами – мінісадок на Бойківській (Галицький район Львова) та великий садок і початкова школа «Політехнік-Еколенд», яка успішно працює вже 5 років в мікрорайоні Мазепи-Плугова (Шевченківський район міста).

ЕКО-ДІМ

ЕКО-ДІМ

ЕКО-ДІМ
Всі новини ЕКО-ДІМ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
ЕКО-ДІМ 20.03.2018 ЕКО-ДІМ

Місто трав 19.03.2018 ЖК Місто трав

ЕКО-ДІМ 19.03.2018 ЕКО-ДІМ

Rubicon City 16.03.2018 ЖК Rubicon City

ЕКО-ДІМ на Величковського (2-а черга) 16.03.2018 ЖК ЕКО-ДІМ на Величковського (2-а черга)

ЕКО-ДІМ на Мечникова 2-а черга 14.03.2018 ЖК ЕКО-ДІМ на Мечникова 2-а черга

ЕКО-ДІМ на Мечникова 14.03.2018 ЖК ЕКО-ДІМ на Мечникова

"Щасливий" у Львові 13.03.2018 ЖК "Щасливий" у Львові

Globus Meridian 13.03.2018 ЖК Globus Meridian

ПАРУС LIFE 07.03.2018 ЖК ПАРУС LIFE

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Реклама
Квартири Львова: новобудови і вторинний
Відео новобудов Львова
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Львова Дивитися відео новобудов Львова→
Додати в закладки
Браузера