Нерухомість від забудовників

«Укрбуд» запустив програму «Доступне житло»

Один з провідних забудовників столиці - Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» - дав старт власній житловій програмі, запропонувавши покупцям квартири за максимально доступною ціною.

Економічно обґрунтовані розрахунки дозволили «Укрбуду» оперативно переглянути стратегію продажів і показники рентабельності, а також посилити контроль витрат на об'єктах, що будуються, для того, щоб виділити в своїх житлових комплексах частину квартир за фіксованою і на сьогодні однією з найнижчих цін в столиці - 13 500 грн/м².

«Укрбуд» розпочав акцію із соціальною складовою, знизивши ціну на частину квартир в житловому комплексі Дарницького району. Якщо раніше середня ціна тут була 16 000 грн/м², то після зниження вона склала 13 500 грн/м². Тобто, якщо квартира площею 30 м² раніше коштувала 480 тис. грн., то тепер її ціна складає 405 тис. грн.

Укрбуд

- Найчастіше складна економічна ситуація або не дозволяє людям зробити бажану покупку, або штовхає їх на пошуки сумнівних варіантів, - каже голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих. - Вони починають вкладати гроші в проекти без документів або купувати міні-квартири площею 18-20 квадратних метрів без кухні та нормального санвузлу, в деяких з них можуть виникнути проблеми з реєстрацією. При цьому ціна такого житла цілком порівняна з вартістю повноцінної комфортної квартири. В «Укрбуду» всі квартири виконані з дотриманням державних будівельних норм, їх площа від 30 м² і більше.

За словами керівника департаменту продажів «Укрбуду» Оксани Голобородько, з огляду на інтерес клієнтів до акції, було прийняте рішення переформатувати її в програму «Доступне житло від «Укрбуду», яка діятиме до кінця нинішнього року.

Укрбуд

- Вона охопить п'ять житлових комплексів, розташованих в Дарницькому, Святошинському та Голосіївському районах Києва. В рамках програми пропонуються не тільки однокімнатні, але також дво- і трикімнатні квартири, - розповідає Голобородько. - Це не роздача подарунків, а цілком здоровий підхід. Корпорація змогла максимально оптимізувати будівельні та маркетингові процеси, щоб запропонувати покупцям повноцінне житло за доступними цінами в своїх ЖК і без шкоди для якості.

Голобородько зазначила, що в програмі «Доступне житло» беруть участь не кілька квартир, які забудовники зазвичай виставляють на акції, йдеться про сотні варіантів, пропонованих кожен місяць.

Укрбуд

- Ми не можемо знизити ціну на всі квартири від «Укрбуду», адже це бізнес, мета якого - прибуток, - говорить Юрій Пелих. - Але й бізнес, особливо в такі непрості часи, повинен бути максимально соціально відповідальним. Ми підтримуємо людей, а вони, в свою чергу, підтримують будівельну галузь, інвестуючи свої гроші.

Укрбуд

На сьогоднішній день в портфелі Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» понад 600 тис. м² загальної побудованої площі в Києві (чотири десятки введених в експлуатацію будинків), а також 27 споруджуваних ЖК у всіх районах міста. Корпорація - єдиний забудовник, який зумів завершити будівництво чотирьох масштабних недобудов, кинутих іншими компаніями (ЖК «Парк Хол Горький», «Лісовий», «Артеміда», «Герцен-Парк»).

Укрбуд

Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 27.11.2020 ЖК Creator City

Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 24.11.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

BOSTON Creative House 24.11.2020 ЖК BOSTON Creative House

О2 Residence 24.11.2020 ЖК О2 Residence

Life Story 24.11.2020 ЖК Life Story

Creator City 23.11.2020 ЖК Creator City

Нова Англія 23.11.2020 ЖК Нова Англія

Київміськбуд 20.11.2020 Київміськбуд

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →