Нерухомість від забудовників

«Укрбуд» продовжує підтримувати дітей з особливими потребами

Центр психології «Я + Сім’я» в Оболонському районі Києва - один з найсвітліших і незвичайних дитячих закладів столиці. Вже чотири роки досвідчені фахівці громадської організації «В дитячих долонях» допомагають тут особливим малюкам, які стикаються з труднощами в навчанні та спілкуванні. Завдяки роботі психологів, розвиваючим, музичним зайняттям, а також спілкуванню із тваринами діточки долають усі перепони та згодом приєднуються до своїх однолітків у звичайних школах та дитсадках.

Укрбуд

Звісно, все це було б неможливим без підтримки друзів, які допомагають дитячому закладу. Тому у День захисту дітей вихованці центру вирішили подякувати всім благодійникам за добре ставлення та піклування.

Укрбуд

- На сьогоднішній день наша держава не завжди може повернути свій погляд на наших діток. Але саме ми з вами - нашими друзями, партнерами, батьками - саме ми своїм прикладом можемо привернути увагу можновладців до наших з вами питань. Тому у день захисту дитини ми вам дуже дякуємо за те, що ви змогли зробити свій посильний внесок у цю справу, - звернувся до присутніх директор центру Юрій Петренко.

Укрбуд

Керівники закладу подякували корпорації «Укрбуд», яка допомогла зі створенням сучасної сенсорної кімнати, що використовуватиметься під час реабілітації дітлахів. А малеча привітала гостей свята театралізованою виставою.

Укрбуд

- Прикро усвідомлювати, що держава не завжди може забезпечити дітей з особливими потребами всім необхідним, - зазначив президент «Укрбуду» Максим Микитась. - Але разом з тим дуже приємно бачити, що у дитячих закладів є так багато друзів, які завжди готові підставити плече. Адже допомагаючи дітям підготуватися до дорослого життя, всі ми піклуємося про майбутнє нових поколінь. А відтак і про майбутнє нації.

Укрбуд

Укрбуд
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 02.12.2020 ЖК Great

Комфорт Таун 02.12.2020 ЖК Комфорт Таун

Unit.Home 02.12.2020 ЖК Unit.Home

Варшавський Плюс 02.12.2020 ЖК Варшавський Плюс

Варшавський 2 02.12.2020 ЖК Варшавський 2

Файна Таун 01.12.2020 ЖК Файна Таун

Respublika 01.12.2020 ЖК Respublika

Київміськбуд 01.12.2020 Київміськбуд

Creator City 01.12.2020 ЖК Creator City

Orange City 01.12.2020 ЖК Orange City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →