Нерухомість від забудовників

У 2016 році на ринку залишаться лише великі системні забудовники, які не зловживають валютними кредитами

Минулий 2015 рік став найгіршим для операторів ринку нерухомості за весь час незалежності України, таку думку експертів ринку нерухомості анонсує профільний економічний портал hubs.ua.

Згідно зі статистикою угод, у Києві та Київській області компанії SV Development, в 2015-му продаж квартир на первинному ринку впали в 2,2 рази, а на вторинному - на 27%, а в сегменті приватних будинків - в 1,5 рази.

Експерти стверджують, що ціни на новобудови зараз мінімально можливі, і знижуватися їм нікуди. У 2015 року ціни на житло зросли на 31,3%, після чого в грудні середня вартість 1 кв. м. на «первинному ринку» склала до 22,7 тис. грн. Серед причин подорожчання нестабільний валютний курс, збільшення собівартості будівництва, низька купівельна активність, проблеми з введенням в експлуатацію і т.д. Девальвація гривні та інфляція в 2016 році навряд чи зупиняться, тому експерти і забудовники прогнозують подальше підвищення цін на "первинному ринку".

«Зростання цін на житло в нинішньому році, скоріше за все, продовжиться. Говорити наскільки і якими темпами поки рано, адже багато чого залежить від валютного курсу. Але в будь-якому разі ціни на будматеріали та енергоносії не падатимуть, скоріше - ростимуть. Тому не впаде і ціна квадратного метра. Будівельники чудово розуміють всю складність нинішньої ситуації, і продовжать залучати потенційного покупця різними знижками та акціями. Але й тут їх можливості не безмежні, адже ніхто не стане працювати собі в збиток», - вважає Максим Микитась, президент Української державної будівельної корпорації« Укрбуд».

Укрбуд

Максим Микитась впевнений, що в 2016 році на ринку залишаться великі системні забудовники, які не зловживають валютними кредитами: «На мій погляд, більше всіх захищений покупець, який інвестує в житло компаній - лідерів ринку. У них набагато більший запас міцності, можливість за рахунок великих обсягів домагатися здешевлення собівартості квадратного метра. Жорстко контролювати витрати дозволяє і замкнутий цикл будівництва, як це організовано, наприклад, у нас. Думаю, масового «заморожування» об'єктів, як в 2008-му, найімовірніше вже не буде. Тим не менш, клієнтам слід бути уважнішими при виборі забудовника, а владі - думати, як не допустити, щоб число довгобудів збільшилось. Їх в одній столиці вже під сотню».
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
CITY HUB 03.12.2020 ЖК CITY HUB

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Теремки 03.12.2020 ЖК Теремки

Причал 8 03.12.2020 ЖК Причал 8

Нивки-Парк 03.12.2020 ЖК Нивки-Парк

BudCapital 03.12.2020 BudCapital

Great 02.12.2020 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →