Нерухомість від забудовників

Пост-реліз Українського інноваційного агропромислового форуму ’16


У Києві відбувся інноваційний агропромисловий форум
з фокусом на залучення інвестицій в український агробізнес8 червня 2016 р. відбувся «Український інноваційний агропромисловий форум ’16» під патронатом Міністерства аграрної політики і продовольства України. Форум організованов рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016»у Національному комплексі «Експоцентр України» (пр-т Глушкова, 1, 7-й павільйон, м. Київ). Організатор Виставки – Міністерство аграрної політики і продовольства України, Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, Офіційні партнери Форуму – Міжнародна юридична фірма Dentons, Будівельна компанія «AртБудСервіс», Київстар та ЖК «OrangePark».


У Форумі взяли участь Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції, Франсіс Маліж, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Олена Волошина, Голова представництва в УкраїніIFC, Руфат Алімарданов, Регіональний менеджер по Україні та БілорусіIFC, Томас Фреллесен,Заступник Голови Представництва Європейського Союзу в Україні, Шевкі Аджунер, Директор ЄБРР в Україні, Леонід Козаченко, Президент Української аграрної конфедерації, Марина Міхеєва, Генеральний директор ГК «Глобино», Андрій Заблоцький, Керівник напрямку сільське господарство BRDO, Адам Мицик, Партнер МЮФ Dentons, Юрій Прийма, Директор департаменту з розвитку корпоративного бізнесуКиївстар, Ярема Ковалів, Голова Державного агентства рибного господарства України.

Загалом у форумі взяли участь понад 350 осіб з 17-ти країн світу. Зокрема, представники вищого керівництва таких організацій, як ЄБРР, IFC, AgroGeneration, Case IH, FAO, Svarog West Group, KUHN, DuPont Pioneer, FAO, Platinum Arabia, Horizon Capital, Bayer, McKinsey & Co, Vimal, Райффайзен Банк Аваль, Банк Авангард, Platinum Bank.

Агросектор – традиційно найпривабливіший напрямок для інвестицій внаслідок збереження експортного потенціалу, родючої землі та відносно недорогої робочої сили. Інвестиційний інтерес представляють як українське рослинництво, так і тваринництво. Проте перспективи вітчизняного АПК у світі не обмежуються зерном чи олією. Останнім часом Україна опановує нові ніші продовольчих товарів. Наші виробники не лише відкривають для себе ринок ЄС, а й виходять на інші найбільші у світі продовольчі ринки — Китаю та Південної Азії. Отже, є підстави твердити, що цього року Україна залишиться в сфері уваги місцевих і міжнародних стратегічних та фінансових інвесторів, - наголосили учасники форуму.

Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції наголосила, що 2015 рік позначився значним ростом українських поставок сільгосппродукції в Китай. «Ми здолали бар’єр у 1,3 млрд. грн сільськогосподарського експорту. Українські молочники також отримали можливість експортувати продукцію в Китай, але для них дуже важливе питання розвитку шляхів сполучень. Новий Шовковий шлях як стратегія співпраці з китайською стороною, окрім транзитного потенціалу, передбачає можливість створення спільних підприємств або індустріальних парків для залучення китайських інвестицій в Україну. Адже наші китайські партнери зацікавлені інвестувати у спільні проекти в сфері сільського господарства. На сьогодні новий Шовковий Шлях – це взаємовигідні маршрути та економічні зв’язки, це створення економічного простору на ґрунті взаємовигідної співпраці».

За словами учасників форуму, локомотивом аграрна галузь стане за умови розвитку по всіх напрямках, включаючи як нарощування виробництва сільгосппродукції, так і ступінь її переробки, а також впровадження інновацій. На ефективність виробництва продукції впливатимуть реформи ринку землі та оподаткування, ціна нафта та розвиток альтернативної енергетики, а на розвиток переробки – фактори росту внутрішнього ринку, зміни стандартів споживання всередині країни та на зовнішніх ринках, існування системи стимулювання експорту з боку держави, - кажуть ключові гравці агроринку.

Франсіс Маліж, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу наголосив: «За останні 10 років ЄБРР інвестував в агросектор України 1,7 млрд євро. Це найбільша інвестиція ЄБРР у вітчизняний АПК. Ми хочемо бачити, що створено умови для виходу української агропродукції на нові ринки – і не лише ЄС, а й Азії. Ми можемо інвестувати у виробництво, обробку і в логістику. Ми віримо в майбутнє агросектору України».

Руфат Алімарданов
, Регіональний менеджер в Україні та Білорусі IFC підкреслив: «Інновації – ключова умова для перспективного розвитку агробізнесу.IFC інвестує в інновації та модернізацію. У найближчі 10 років конкуренція за світові інвестиції лише зростатиме. І Україна може досягти успіху у цих перегонах. Саме модернізація агросектору та інновації можуть збільшити додаткову вартість продукції, і ми готові підтримати України як шляхом надання прямого фінансування, так і у вигляді консультацій».

Еліав Бєлоцерковські, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні зазначив: «Запорука успіху ізраїльського сільського господарства – у взаємодії академіків з аграріями. У нас ця галузь – одна із найбільш наукоємних галузей економіки. У нас існує державна підтримка інновацій, тож близько 50% всіх нових технологій підтримуються на державному рівні. Ізраїль має обмежені водні ресурси. Тому кожен паросток отримує рівно стільки води, скільки йому потрібно, і весь процес регулюють комп’ютери. Отже, ми тут, щоб максимально поділитися своїм досвідом з Україною».

Окрім того, учасники форуму наголосили: інвестори понесуть гроші в Україну за умови скасування мораторію на купівлю-продаж земель сільгосппризначення. Другий критерій, який міг би спростити прихід в український ринок іноземних коштів – стабільність податкового та валютного законодавства, гарантії права власності. Також інвестори чекають на скасування валютних обмежень. Вони мають бути упевнені, що в Україні їм працюватиметься комфортно, безпечно та вигідно.

Форум відбувся під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, Ексклюзивний юридичний партнер – Міжнародна юридична фірмаDentons, Телекомунікаційний партнер –Київстар, Стратегічний партнер – Будівельна компанія «AртБудСервіс», Виставковий партнер – ЖК «OrangePark». Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна, Діловий ТВ партнер – Перший діловий, Генеральний радіо-партнер – Голос столиці, Генеральний медіа-партнер – ЛігаБізнесІнформ, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер – газета «Бізнес», Ексклюзивний агро медіа-партнер –AgroNews, а також серед медіа-партнерів: Перша Шпальта, телеканал «Бізнес», Аграрний тиждень, АgroExpert, АгроПерспектива, AgroPortal, AgroReformsUA, Компаньон, KyivPost, LANDLORD, Ділова столиця, Новое время, Лівий берег, Промисловість в фокусі, TheUkrainianTimes, Центр транспортних стратегій, BusinessViews, ABCnews, Інфоіндустрія, InVenture, Будівельний журнал, Держзовнішінформ, УкрАгроКонсалт, HUBs, Капбудівництво. За підтримки:MBAInternational, ACC, EBA, CUCC, KMBS, Рік Європи в Україні 2020, UBC, UVCA, Міжнародний інститут бізнесу, Українська аграрна конфедерація, Асоціація підприємств промислової автоматизації України, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Спілка пасічників України, Аграрна біржа, World Translated.

Більше інформації – на сайті форуму:http://a7conf.com/agri

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зі зв’язків із громадськістюA7CONFERENCES, за тел.: +380442272777, +3806812053 35, е-mail:oksana@a7-group.com

powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Апарт-комплекс в Пущі Водиці 24.11.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

BOSTON Creative House 24.11.2020 ЖК BOSTON Creative House

О2 Residence 24.11.2020 ЖК О2 Residence

Life Story 24.11.2020 ЖК Life Story

Creator City 23.11.2020 ЖК Creator City

Нова Англія 23.11.2020 ЖК Нова Англія

Київміськбуд 20.11.2020 Київміськбуд

Chalet 20.11.2020 ЖК Chalet

LUCKY LAND 20.11.2020 ЖК LUCKY LAND

Terracotta 20.11.2020 ЖК Terracotta

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →