Нерухомість від забудовників

"Парус" задає тренди на ринку нерухомості

«Ми робимо Україну унікальною» або як ЖБК «Парус» задає тренди на ринку нерухомості

Висока конкуренція серед забудовників Львова посприяла виникненню якісно нових проектів. Серед них — компанія «Парус», що однією з перших втілила в життя концепцію «smart-house»

Як випереджати інших та формувати пропозицію ще до того, як на неї виникне попит — розповів директор компанії «Парус» Олег Манзій.

ЖК Парус

Олег Манзій, директор ЖБК «Парус»

В чому особливість житлових об’єктів від компанії «Парус»?

Ми будуємо, щоб залишати після себе красиву архітектуру. І тому в нас виходить створювати шалено індивідуальні об’єкти, які будуть знаковими для міста. Споруди, як і на Липинського, так і на Кульпарківській, передусім відособлені від інших, не оточені будинками і не розмиваються серед них, а навпаки — домінують, затягують на себе увагу. Впевнений, вони стануть своєрідним орієнтиром: «Де зустрітися? Біля Парусу!».

ЖК Парус

Житловий комплекс «Парус Park», вул. Кульпарківська, 63

Які унікальні переваги всередині будинків ви пропонуєте?

Це і wi-fi в місцях загального користування, і автоматизовані системи контролю доступу. Це великий, комплексний проект, що включає певні функції управління ліфтами, доступу до своєї квартири, відеоспостереження, охорону прилеглої території. У кожну квартиру ми вже провели оптоволоконний кабель для того, щоб потім не було обмеження по швидкості Інтернету. Крім того, ми, напевно, перші у Львові, застосовуємо алюмінієву вентильовану фасадну систему — не імітацію, як це роблять інші, а справді з негорючої композитної панелі.

Житлові комплекси «Парус» позиціонують себе, як розумне житло — чим це підтверджується?

Передусім — можливістю контролювати свої витрати. Ми встановили комп’ютеризовану секційну котельню з високотехнологічними котлами опалення, які мають електричну заслінку теплоносія. Нею управляє електронний контролер, підключений до Інтернету. Це означає, що мешканець, знаходячись за межами будинку, може зайти з мобільного телефону чи комп’ютера на контролер своєї квартири і підкрутити або знизити опалення.

Яким принципом у плануванні житла ви керуєтесь?

По-перше, кожна квартира на поверсі унікальна за плануванням. А новий житловий комплекс «Парус Park» пішов ще далі — там всі 300 квартир різні! По-друге, ми прагнемо зробити таку квартиру, яку наш клієнт не захоче переплановувати. Для цього «Парус» пропонує поєднані приміщення — ті самі кухні-вітальні, але у форматі відкритого простору для життя, де сім’я проводить найбільше часу. І ми бачимо, що наша пропозиція породжує попит. Вже зараз наші клієнти приходять на новий об’єкт з проханням: «Я хочу об’єднану кухню».

ЖК Парус

Житловий комплекс «Парус», вул. Липинського, 26

Зважаючи на все вище сказане, квартира у житлових об’єктах «Парус» — це дорого?

Ні, це середня цінова пропозиція. Більше того, в нас є 5 різних знижок — в залежності від того, який перший внесок може зробити клієнт, який термін розтермінування тощо. Якщо стовідсоткова оплата, тоді ми взагалі даємо знижку 10 відсотків від ціни. До того ж, з кожним покупцем ми індивідуально можемо розробити графік оплати. І головне — своїх клієнтів ми не прив’язуємо до курсу долара, в нас ціна стабільна завжди.

ЖК Парус

Хід будівництва ЖК «Парус», вул. Липинського, 26, лютий 2016

Всі новини Парус → Перейти на картку ЖК Парус
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Парус Smart 25.11.2020 ЖК Парус Smart

Парус Smart Акція завершена 24.11.2020 ЖК Парус Smart

Малоголосківські пагорби 24.11.2020 ЖК Малоголосківські пагорби

Клубний будинок на Личаківській 23.11.2020 ЖК Клубний будинок на Личаківській

АУРУМ 20.11.2020 АУРУМ

Софіївка 17.11.2020 ЖК Софіївка

ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІI 16.11.2020 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІI

Greenville Park Lviv Акція завершена 12.11.2020 ЖК Greenville Park Lviv

Коло Львова 12.11.2020 ЖК Коло Львова

Парус City 12.11.2020 ЖК Парус City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Львова
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Львова Дивитися відео новобудов Львова→
Популярні забудовники Каталог забудовників →