Нерухомість від забудовників

На ЧАЕС почалася заливка фундаменту східної стіни арки

Будівельники корпорації «Укрбуд» розпочали заливку фундаментних плит на східній стороні огороджувального контуру Нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській АЕС. Це необхідно для зведення Східної торцевої стіни нового укриття, яка загерметизує конструкцію після насування розробленої французьким концерном «Novarka» арки на третій і четвертий енергоблоки станції.

Укрбуд

На попередньому етапі фахівцікомпанії «Укренергомонтаж»,що входить до складу «Укрбуду», демонтували на цій ділянці десятки тонн технологічного обладнання, зрізали старі трубопроводи та металоконструкції, а також прибрали сотні кубометрів аварійного бетону, укладеного в ході ліквідації наслідків аварії в 1986 році. Робота велася в складних радіаційних умовах, оскільки через високий рівень випромінювання на деяких майданчиках будівельники можуть перебувати лише півгодини за зміну. Але саме цей етап мав критичне значення для проекту - тепер ніщо не заважає укладанню фундаменту і подальшому зведенню стіни.

- На даний момент будівельники уклали в машинному залі на східній стороні огороджувального контуру близько 680 кубічних метрів бетону. Таким чином, повністю закінчена перша ділянка фундаменту довжиною 25 метрів, - зазначив керівник проекту Анатолій Дмитришин. - Інші дві ділянки проходять через численні приміщення станції, що відчутно ускладнює і без того непросту роботу. Втім, українські будівельники не раз демонстрували високий рівень професіоналізму при роботі на ЧАЕС і готові вкотредовести, що можуть гідно впоратися з завданням будь-якої важкості.

Укрбуд

Заливка першої з ділянок, що залишилися, починається вже 24 березня. На ній будівельники укладуть ще 230 кубометрів бетону.

Кипить робота і на західному торці машзалу. Там вже змонтовані 80% всієї арматури та укладені близько 70% бетону, необхідного для заливки першої з двох фундаментних плит. Крім того, будівельники корпорації «Укрбуд» готуються до укладання перших 600 м³ бетону з 1420 м³ на другій плиті. Після заливки обидві ці плити утворять фундамент довжиною 50 метрів, шириною 12 метрів і глибиною 4 метри. І вже на ньому фахівці зведуть надійно укріплену арматурою 37-метрову Західну стіну Нового безпечного конфайнмента.

Укрбуд

На сьогоднішній день всі роботи на Чорнобильській електростанції ведуться відповідно до графіка. Загалом на зведення нових стін і зміцнення існуючих конструкцій будівельникам знадобляться 11 тисяч м³ бетону та близько 1350 тонн арматури. Завершення проекту, покликаного перетворити об'єкт «Укриття» на екологічно безпечну систему та захистити людей від радіаційного випромінювання на ціле сторіччя, заплановане на травень 2017 року.

Прес-служба УДБК «Укрбуд»


Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Місто Квітів 03.12.2020 ЖК Місто Квітів

Creator City 03.12.2020 ЖК Creator City

CITY HUB 03.12.2020 ЖК CITY HUB

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Академ-Квартал 03.12.2020 ЖК Академ-Квартал

Сирецькі сади 03.12.2020 ЖК Сирецькі сади

Теремки 03.12.2020 ЖК Теремки

Причал 8 03.12.2020 ЖК Причал 8

Нивки-Парк 03.12.2020 ЖК Нивки-Парк

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →