Нерухомість від забудовників

Будівельники підписали меморандум з владою

Голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих підписав меморандум про співпрацю між найбільшими столичними будівельними підприємствами, представниками влади та правоохоронцями задля забезпечення правопорядку та дотримання законності на будівельних майданчиках Києва. Ініціатором підписання документу виступив міський голова Віталій Кличко, занепокоєний низкою конфліктів, які впродовж тижня розгорілися навколо кількох столичних будівництв.

Наше завдання - зробити так, щоби не виникало конфліктних ситуацій на будмайданчиках, щоби всі гострі питання вирішувалися за круглим столом, щоб закону дотримувалися всі, щоб Київ розвивався, - наголосив Віталій Кличко. - Сподіваюсь, цей меморандум зніме напругу, яка виникла в останні дні у столиці через конфлікти на будівництвах.

Укрбуд

Згідно з меморандумом, забудовники зобов'язуються заздалегідь проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу із мешканцями сусідніх будинків та розміщувати стенди з докладною інформацією про проект та необхідною документацією.

У свою чергу, поліція Києва обіцяє повністю забезпечувати правопорядок під час будівництва та захищати об’єкти від неправомірних посягань будь-яких осіб, а також здійснювати охорону будмайданчиків на основі договорів з будівельниками. Крім того, правоохоронці запустять окрему «гарячу лінію» для звернень громадян та повідомлення про можливі конфліктні ситуації. Київська міська державна адміністрація, зі свого боку, забезпечуватиме вчасну публікацію на сайтах КМДА та Київради усіх документів, які підтверджують законність чи незаконність використання земельних ділянок та проведення будівельних робіт.

Укрбуд

- Поки це лише перший, але дуже важливий крок на шляху консолідації зусиль влади, громадськості, правоохоронців та будівельників. Подальший розвиток подій залежить від ефективності виконання сторонами взятих на себе обов’язків, - зазначив Юрій Пелих.

Окрім «Укрбуду» з боку будівельників меморандум підписали очільники компаній "Київміськбуд", "Житлоінвест-УКБ", "UDP", "Інтергал-Буд", "ЗБК ім. Ковальської", "ГЕОС", "Нова Слобідка", "Фундамент", "Сіті-1 Девелопмент" і "Столиця Груп".

Укрбуд

Варто зазначити, що корпорація «Укрбуд» активно проводить роз’яснювальну роботу з мешканцями районів, де планується нове будівництво. В рамках соціальної програми «Добрі сусіди» громадяни отримують вичерпну інформацію щодо об’єкту і надають власні пропозиції щодо благоустрою навколишньої території та розвитку інфраструктури. 


Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Файна Таун 01.12.2020 ЖК Файна Таун

Respublika 01.12.2020 ЖК Respublika

Київміськбуд 01.12.2020 Київміськбуд

Creator City 01.12.2020 ЖК Creator City

Orange City 01.12.2020 ЖК Orange City

Star City 01.12.2020 ЖК Star City

Урлівський 01.12.2020 ЖК Урлівський

Creator City 27.11.2020 ЖК Creator City

Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →