Нерухомість від забудовників

Компанія "Укрбуд" встановлюватиме в нових ЖК поштамати від Poshta.ua

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» встановлюватиме у своїх житлових комплексах поштамати. Провайдером послуги виступить український сервіс поштаматів Poshta.ua. Термінали Poshta.ua призначені для автоматизованої доставки товарів із інтернет-магазинів та посилок, а також для придбання товарів безпосередньо в терміналі. Отримувач може оплатити та забрати доставку товару у зручний час, не підлаштовуючись до графіку роботи кур’єрської служби. Крім того, у поштаматах можна виконувати низку фінансових операцій – зокрема оплатити комунальні послуги, мобільний та інтернет-зв'язок, здійснити перекази, поповнити банківську картку тощо.

«Ми йдемо в ногу з часом, підтримуємо нові прогресивні технології та інноваційні підходи, які дозволяють покращувати життя киян, робити його комфортним. Новим кроком у створенні сприятливого середовища проживання стане спільний з компанією Poshta.ua проект зі встановлення в житлових комплексах поштаматів», – говорить президент Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

Найближчим часом поштамати будуть встановлені у трьох житлових комплексах – ЖК «Березки» у Вишгороді та ЖК «Лісовий» і «Садовий» у Києві. У планах – встановлення поштаматів у кожному новому житловому комплексі Укрбуду.

«Поштамати – сучасні технології, що роблять життя людей набагато зручнішим. За допомогою терміналів можна отримувати доставку з інтернет-магазинів, кореспонденцію,
оплачувати послуги, купувати товари та проводити низку фінансових операцій, при цьому
послуги доступні цілодобово, що дуже зручно. Подібні мережі успішно зарекомендували себе за кордоном. Тому ми переконані, що кияни швидко оцінять зручність і комфорт поштаматів у житлових комплексах Укрбуду», – зазначив Андрій Полянський, керівник проекту Poshta.ua.

Поштамати Poshta.ua вже встановлені в низці столичних торгівельних центрів та супермаркетів.

На сьогодні «Укрбуд» веде будівництво декількох десятків житлових об’єктів у Києві. У 2014 році «Укрбуд» ввів в експлуатацію 210 тис. кв. м. житла в столиці. Також вдалося закінчити кілька довгобудів, від яких відмовилися інші забудовники. Пріоритетне завдання на 2015 рік – не знижувати темпів будівництва та продовжувати тримати невисокі ціни на житло. У планах – здати 500 тис. кв. м.
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Сирецькі сади 21.08.2018 ЖК Сирецькі сади

Нивки-Парк 21.08.2018 ЖК Нивки-Парк

Традиція 21.08.2018 ЖК Традиція

Теремки 21.08.2018 ЖК Теремки

Львівський квартал 21.08.2018 ЖК Львівський квартал

УКРБУД 20.08.2018 УКРБУД

West House 17.08.2018 ЖК West House

Варшавський 16.08.2018 ЖК Варшавський

Ліпінка 16.08.2018 ЖК Ліпінка

Шулявський 16.08.2018 ЖК Шулявський

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Додати в закладки
Браузера
Популярні забудовники Каталог забудовників →