Нерухомість від забудовників

Компанія "Укрбуд" встановлюватиме в нових ЖК поштамати від Poshta.ua

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» встановлюватиме у своїх житлових комплексах поштамати. Провайдером послуги виступить український сервіс поштаматів Poshta.ua. Термінали Poshta.ua призначені для автоматизованої доставки товарів із інтернет-магазинів та посилок, а також для придбання товарів безпосередньо в терміналі. Отримувач може оплатити та забрати доставку товару у зручний час, не підлаштовуючись до графіку роботи кур’єрської служби. Крім того, у поштаматах можна виконувати низку фінансових операцій – зокрема оплатити комунальні послуги, мобільний та інтернет-зв'язок, здійснити перекази, поповнити банківську картку тощо.

«Ми йдемо в ногу з часом, підтримуємо нові прогресивні технології та інноваційні підходи, які дозволяють покращувати життя киян, робити його комфортним. Новим кроком у створенні сприятливого середовища проживання стане спільний з компанією Poshta.ua проект зі встановлення в житлових комплексах поштаматів», – говорить президент Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

Найближчим часом поштамати будуть встановлені у трьох житлових комплексах – ЖК «Березки» у Вишгороді та ЖК «Лісовий» і «Садовий» у Києві. У планах – встановлення поштаматів у кожному новому житловому комплексі Укрбуду.

«Поштамати – сучасні технології, що роблять життя людей набагато зручнішим. За допомогою терміналів можна отримувати доставку з інтернет-магазинів, кореспонденцію,
оплачувати послуги, купувати товари та проводити низку фінансових операцій, при цьому
послуги доступні цілодобово, що дуже зручно. Подібні мережі успішно зарекомендували себе за кордоном. Тому ми переконані, що кияни швидко оцінять зручність і комфорт поштаматів у житлових комплексах Укрбуду», – зазначив Андрій Полянський, керівник проекту Poshta.ua.

Поштамати Poshta.ua вже встановлені в низці столичних торгівельних центрів та супермаркетів.

На сьогодні «Укрбуд» веде будівництво декількох десятків житлових об’єктів у Києві. У 2014 році «Укрбуд» ввів в експлуатацію 210 тис. кв. м. житла в столиці. Також вдалося закінчити кілька довгобудів, від яких відмовилися інші забудовники. Пріоритетне завдання на 2015 рік – не знижувати темпів будівництва та продовжувати тримати невисокі ціни на житло. У планах – здати 500 тис. кв. м.
Всі новини УКРБУД →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 27.11.2020 ЖК Creator City

Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 24.11.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

BOSTON Creative House 24.11.2020 ЖК BOSTON Creative House

О2 Residence 24.11.2020 ЖК О2 Residence

Life Story 24.11.2020 ЖК Life Story

Creator City 23.11.2020 ЖК Creator City

Нова Англія Акція завершена 23.11.2020 ЖК Нова Англія

Київміськбуд 20.11.2020 Київміськбуд

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →