Нерухомість від забудовників

"Модний" шоу-рум у ЖК "Паркова вежа" – це справді краще побачити

Вислів «в ногу з часом» відтепер все частіше можна почути від гостей житлового комплексу «Паркова вежа», які завітали оглянути сучасну демонстраційну квартиру з ремонтом, що вже відкрита для усіх бажаючих.

«Модний» шоу-рум у готовому комплексі – це яскравий приклад того, коли забудовник розуміє, що є важливим для вибагливого інвестора у прийнятті рішення придбати квартиру. І не варто переконувати у тому, що краще один раз побачити, а ніж уявляти, як воно може бути.

Саме комплексне рішення (від розробки дизайн-проекту і до його реалізації) презентувала ПБГ «Ковальська» своїм покупцям, як одну із мрій про власне житло, облаштувавши «під ключ» однокімнатну квартиру у житловому будинку по вул. Червонопільська, 2Г.

ЖК Паркова вежа

ЖК Паркова вежа

І це не все. Адже завітавши до офісу продажу, ви маєте можливість ознайомитися відразу із кількома варіантами ремонту на різних поверхах, які відтворюють технологічну досконалість та інноваційний підхід із перспективою на майбутнє.

ЖК Паркова вежа

ЖК Паркова вежа

На ваш вибір, пропонуються також послуги компаній-партнерів, які є офіційними учасниками програми лояльності ПБГ «Ковальська» (http://build.kovalska.com/press/loyalty/), що вже зарекомендували себе на будівельному ринку України, як перевірені фахівці своєї справи. Завдяки команді майстрів ваш інтер’єр стане унікальним і неповторним за стилем: хай-тек, футуризм, мінімалізм або сучасні інтерпретації арт-деко, які є віддзеркаленням вашого способу життя.

З питань відвідування шоу-руму або придбання готових квартир просимо звертатися за телефоном або завітати до офісів продажу. Для зручності, у ЖК «Паркова вежа» для вас працює менеджер компанії, яка здійснює ремонтні роботи у квартирах.

Всі новини Паркова вежа → Перейти на картку ЖК Паркова вежа
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Parkland 23.02.2018 ЖК Parkland

Spas Sky 23.02.2018 ЖК Spas Sky

Мандарин 21.02.2018 ЖК Мандарин

Укрбуд 20.02.2018 Укрбуд

Укрбуд 20.02.2018 Укрбуд

Rybalsky 19.02.2018 ЖК Rybalsky

Новопечерська Вежа 18.02.2018 ЖК Новопечерська Вежа

Кассіопея 18.02.2018 ЖК Кассіопея

Вудсторія 18.02.2018 ЖК Вудсторія

Паркові Озера 16.02.2018 ЖК Паркові Озера

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Додати в закладки
Браузера