Нерухомість від забудовників

"Модний" шоу-рум у ЖК "Паркова вежа" – це справді краще побачити

Вислів «в ногу з часом» відтепер все частіше можна почути від гостей житлового комплексу «Паркова вежа», які завітали оглянути сучасну демонстраційну квартиру з ремонтом, що вже відкрита для усіх бажаючих.

«Модний» шоу-рум у готовому комплексі – це яскравий приклад того, коли забудовник розуміє, що є важливим для вибагливого інвестора у прийнятті рішення придбати квартиру. І не варто переконувати у тому, що краще один раз побачити, а ніж уявляти, як воно може бути.

Саме комплексне рішення (від розробки дизайн-проекту і до його реалізації) презентувала ПБГ «Ковальська» своїм покупцям, як одну із мрій про власне житло, облаштувавши «під ключ» однокімнатну квартиру у житловому будинку по вул. Червонопільська, 2Г.

ЖК Паркова вежа

ЖК Паркова вежа

І це не все. Адже завітавши до офісу продажу, ви маєте можливість ознайомитися відразу із кількома варіантами ремонту на різних поверхах, які відтворюють технологічну досконалість та інноваційний підхід із перспективою на майбутнє.

ЖК Паркова вежа

ЖК Паркова вежа

На ваш вибір, пропонуються також послуги компаній-партнерів, які є офіційними учасниками програми лояльності ПБГ «Ковальська» (http://build.kovalska.com/press/loyalty/), що вже зарекомендували себе на будівельному ринку України, як перевірені фахівці своєї справи. Завдяки команді майстрів ваш інтер’єр стане унікальним і неповторним за стилем: хай-тек, футуризм, мінімалізм або сучасні інтерпретації арт-деко, які є віддзеркаленням вашого способу життя.

З питань відвідування шоу-руму або придбання готових квартир просимо звертатися за телефоном або завітати до офісів продажу. Для зручності, у ЖК «Паркова вежа» для вас працює менеджер компанії, яка здійснює ремонтні роботи у квартирах.

Всі новини Паркова вежа → Перейти на картку ЖК Паркова вежа
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Сирецькі сади 08.12.2017 ЖК Сирецькі сади

West House 08.12.2017 ЖК West House

Ярославів Град 07.12.2017 ЖК Ярославів Град

Alter Ego 07.12.2017 ЖК Alter Ego

Династія 07.12.2017 ЖК Династія

Аркада 06.12.2017 Аркада

Сонячна Рів’єра 06.12.2017 ЖК Сонячна Рів’єра

Мандарин 05.12.2017 ЖК Мандарин

Campus 05.12.2017 ЖК Campus

Теремки 04.12.2017 ЖК Теремки

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Гарячі пропозиції
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Додати в закладки
Браузера