Нерухомість від забудовників

"Модний" шоу-рум у ЖК "Паркова вежа" – це справді краще побачити

Вислів «в ногу з часом» відтепер все частіше можна почути від гостей житлового комплексу «Паркова вежа», які завітали оглянути сучасну демонстраційну квартиру з ремонтом, що вже відкрита для усіх бажаючих.

«Модний» шоу-рум у готовому комплексі – це яскравий приклад того, коли забудовник розуміє, що є важливим для вибагливого інвестора у прийнятті рішення придбати квартиру. І не варто переконувати у тому, що краще один раз побачити, а ніж уявляти, як воно може бути.

Саме комплексне рішення (від розробки дизайн-проекту і до його реалізації) презентувала ПБГ «Ковальська» своїм покупцям, як одну із мрій про власне житло, облаштувавши «під ключ» однокімнатну квартиру у житловому будинку по вул. Червонопільська, 2Г.

ЖК Паркова вежа

ЖК Паркова вежа

І це не все. Адже завітавши до офісу продажу, ви маєте можливість ознайомитися відразу із кількома варіантами ремонту на різних поверхах, які відтворюють технологічну досконалість та інноваційний підхід із перспективою на майбутнє.

ЖК Паркова вежа

ЖК Паркова вежа

На ваш вибір, пропонуються також послуги компаній-партнерів, які є офіційними учасниками програми лояльності ПБГ «Ковальська» (http://build.kovalska.com/press/loyalty/), що вже зарекомендували себе на будівельному ринку України, як перевірені фахівці своєї справи. Завдяки команді майстрів ваш інтер’єр стане унікальним і неповторним за стилем: хай-тек, футуризм, мінімалізм або сучасні інтерпретації арт-деко, які є віддзеркаленням вашого способу життя.

З питань відвідування шоу-руму або придбання готових квартир просимо звертатися за телефоном або завітати до офісів продажу. Для зручності, у ЖК «Паркова вежа» для вас працює менеджер компанії, яка здійснює ремонтні роботи у квартирах.

Всі новини Паркова вежа → Перейти на картку ЖК Паркова вежа
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Great 02.12.2020 ЖК Great

Комфорт Таун 02.12.2020 ЖК Комфорт Таун

Unit.Home 02.12.2020 ЖК Unit.Home

Варшавський Плюс 02.12.2020 ЖК Варшавський Плюс

Варшавський 2 02.12.2020 ЖК Варшавський 2

Файна Таун 01.12.2020 ЖК Файна Таун

Respublika 01.12.2020 ЖК Respublika

Київміськбуд 01.12.2020 Київміськбуд

Creator City 01.12.2020 ЖК Creator City

Orange City 01.12.2020 ЖК Orange City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →