Нерухомість від забудовників

Інтерв'ю газеті "Бучанські новини" керівника архітектурної майстерні "КВВ Проект" про ЖК "Нова Буча"

ЖК Нова Буча

Буквально кожного дня Буча змінює свій абрис. Місто квітне, набуваючи ознак справжнього міста. І ці зміни помітні не лише бучанцям, але й нашим гостям. В цьому номері ми розкажемо про новий масштабний проект.. А розповість нам про нього головний архітектор «Нової Бучі» Олександр Ізаров.

— Скажіть, Олександре Марковичу, а чому саме Буча була обрана для такого великого проекту?
— Це сталося не випадково. Спочатку ми дивилися на імідж міста, потім на локацію, яка має хорошу транспортну розв’язку, доступність транспорту між житлом і роботою.

— Що це за проект «Нова Буча»? Чим він відрізняється від інших?
— Весь проект «Нова Буча» займатиме більш ніж 80 га. Ми збираємося з нуля створити новий формат житла, який відповідатиме останнім тенденціям в галузі містобудування. Нові тенденції передбачають екологічність, транспортну інфраструктуру, універсальність. Під екологічністю ми розуміємо створення потужного зеленого каркасу всередині міста, в який будуть входити парки, променади, бульвари й своє власне озеро.

Великий об’єм зеленого покриття дозволить говорити про те, що це одне з перших міст в Україні, яке будується за новими критеріями. Крім того, ми ведемо переговори з французькими ландшафтними архітекторами. Ми хочемо створити унікальний проект, якого ще не було в Україні. Що стосується транспортного забезпечення, то пріоритет ми в першу чергу віддавали пішоходам. Ми плануємо зробимо транзитні під’їзди, не запускаючи в дворовий простір автомобільні потоки, та двосторонній зв’язок і підходи до кожної секції.

В свою чергу об’єкт буде універсальним та функціональним. Створення нового міста передбачає формування ділового та адміністративного центрів, виходячи із загальної чисельності населення, яка у нас передбачається.
Над роботою по створенню більш мальовничої забудови беруть участь кілька архітектурних майстерень, з метою формування цікавого та гармонійного стилю забудови нового міста, не одноманітного архітектурного образу, а унікального для кожного мікрорайону. Кожен потенційний покупець дозволить собі вибрати ту чи іншу кольорову гаму, висотність, функціональне наповнення і функціонально—планову відмінність.

Перший мікрорайон формувався під пори року, які об’єднаються посередині власним внутрішнім парком.

— Чи будуть передбачені під’їзди для дитячих колясок, пандуси, з’їзди з тротуарів?
— Це невід’ємна частина проекту, яка була відразу закладена. Ми в першу чергу думаємо про комфорт проживання — бордюри, заїзди до під’їздів, вулиці, ліфти в п’ятиповерхових секціях, внутрішня територія на яку не запускаються автомобільні потоки – все говорить про це.

— Які споруди крім парків увійдуть в перший мікрорайон?
— У першому мікрорайоні буде присутній дитячий садок. Передбачені дитячі та спортивні майданчики, які будуть поділені за віковими групами. Також будуть майданчики для вигулу собак. У кожному мікрорайоні буде те, що об’єднує — це внутрішній парк і велика спортивна зона. Ми чудово розуміємо, що комфортне середовище проживання передбачає повноцінну життєдіяльність всього суспільства і це не тільки дитячі садки, а й весь набір функціональних об’єктів. Ви зможете все це побачити наочно після будівництва всього міста. Там будуть супермаркети, загальноосвітні заклади, ліцеї, дитячі садки, як муніципальні так і комерційні, поліклініки, лікарні. Це все передбачено архітекторами які розробляли цей проект. Можна ознайомитись з візуальним сприйняттям всього міста.

Днями буде повністю узгоджений ДПТ (Детальний план території) на громадських слуханнях. На них будуть вислухані всі побажання жителів і можливо буде доопрацьований ДПТ, якщо цього не буде вистачати. Даний ДПТ буде опублікований у наступному матеріалі, і ми зможемо більш детально показати кількість цих установ. Детальний план передбачає повне інженерне забезпечення всього міста, як нового, так і старого, у комплексі, а не частково. Буде правильно розподілено навантаження. Не буде жодного інженерного колапсу, тому що ми будемо робити реконструкцію старих інженерних споруд. Реконструкція буде здійснюватися приватним коштом, куди входитиме газопостачання, електропостачання, водопостачання, каналізація.

— Чи буде можливість іпотеки під житло?
- Нами розробляється іпотечна програма з нашим банком-партнером. Умови остаточні будуть в кінці жовтня цього року. Попередньо ми готові озвучити термін кредитування до 10 років, можливо до 15 років, процентна ставка 15% річних у гривні, перший внесок 20% від вартості. Так само є розстрочка від забудовника на рік до вересня 2016 року. Буде програма продажу квартир з ремонтом в лізинг без початкового внеску. Над цією програмою ми працюємо і вона може з’явитися після Нового року.

Як тільки побудується перший будинок, якусь частину квартир ми зможемо продати в лізинг. Туди буде входити комунальний платіж і квартира з меблями. Ціна на місяць буде приблизно 5000—6000 грн..

— З чого будуть зведені будинки?
— Матеріал з якого ми будуємо називається Aeroc. Або теплі термо—будинки. За допомогою цього матеріалу можна буде з економити 16% на опаленні. Будинки будуть монолітно—каркасні. Це дасть можливість рухати внутрішні перегородки, допрацьовувати під свій стиль життя внутрішній простір. Буде можливість оздоблення квартир.

— Чи будуть домовленості про продовження міських транспортних маршрутів до мікрорайону?
— На даний момент доопрацьовуються маршрути від метро до нашого комплексу. Спочатку ми збираємося завернути маршрути до нас в комплекс. Після того як буде реалізовано перший мікрорайон, то у нас будуть свої маршрутки. Так само передбачено залізничне сполучення зі станцією. Це все є в ДПТ.

— Скільки коштуватимуть квартири в першому мікрорайоні?
— Вартість квартир — 12000 грн за 1 м2. Площа однокімнатних квартир від 35-42 м2, двокімнатні 55-62 м2, трикімнатні приблизно 70 м.кв.. А в подарунок від забудовника йде комірка від 6 до 8 м2.. І увага: у п’ятиповерхових секціях будуть ліфти. У кожному будинку двоконтурний газовий котел.
Підведемо підсумок. Проект «Нова Буча» — це новий формат будівництва в Україні, запроектований за принципом «місто в місті». Масштабний проект з використанням сучасних європейських стандартів якості житла та комфорту життя, що дозволяє назвати цей комплекс унікальним для України.

Тут все продумано так, щоб кожен житель «Нової Бучі» — молоді самостійні люди, сім’ї з дітьми різного віку, літні люди — змогли відчути абсолютний комфорт у відповідності до своїх потреб та способу життя. В свою чергу, за допомогою цього проекту, мешканці нашого міста отримають багато робочих місць. Зараз будується перша пускова черга — це 5-п’ятиповерхових секцій №№ 4,5,6,7,8. Планове введення в експлуатацію першої та другої пускової черги (перших 5 п’ятиповерхових секцій) — березень 2016 року.

Спілкувався Олексій СКРИННИК
Всі новини Нова Буча → Перейти на картку ЖК Нова Буча
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Семпра 26.11.2020 Семпра

Idilika 26.11.2020 ЖК Idilika

БГ "Синергія" 26.11.2020 БГ "Синергія"

Start Life 24.11.2020 ЖК Start Life

Millennium State 24.11.2020 ЖК Millennium State

Французський бульвар 23.11.2020 ЖК Французський бульвар

Muller Haus 23.11.2020 ЖК Muller Haus

Центральний Premium 23.11.2020 ЖК Центральний Premium

Park Lake City 20.11.2020 ЖК Park Lake City

Променада 19.11.2020 ЖК Променада

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Бучі
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Бучі Дивитися ціни Бучі→
Реклама
Квартири Бучі: новобудови і вторинний
Відео новобудов Бучі
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Бучі Дивитися відео новобудов Бучі→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук