Нерухомість від забудовників

Чемпіонат України з міні-футболу серед корпоративних організацій «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ 2015»

29-30 серпня 2015 р. в Києві, на стадіоні за адресою Дніпровська набережна, 18, відбудетьсяЧемпіонат України з міні-футболу серед корпоративних організацій «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ 2015».

Це найбільша подія в спортивному житті будівельної індустрії України, яка збере понад 200 учасників і перших осіб, більше 15 команд серед інвестиційно-будівельних компаній, будівельних управлінь, девелоперських компаній, галузі дорожнього будівництва, нерухомості, виробників і продавців будівельних матеріалів, а також компаній, що мають безпосереднє відношення до будівельної галузі України.

Експерти та оператори ринку відзначають, що ринок будівельної індустрії України переживає сьогодні найбільш критичні моменти у своєму розвитку за всю історію незалежності України. Як наголошується в зведеннях аналітиків - кожне п'яте підприємство не зможе пережити 2015 рік. У той же час вся історія розвитку бізнес-стратегій свідчить, що в такий час - це старт до об'єднання і спільному розвитку.

«Проведення товариських зустрічей серед будівельних організацій, було розпочато ще з 2011 року. Ми завжди присвячуємо ці турніри подіям, які відбуваються на нашій Батьківщині, і є важливими для розвитку нашої країни. Перший міжнародний матч серед будівельних організацій України та Польщі відбувся у 2012 році, і був присвячений ЄВРО 2012. Наступний зимовий кубок 2015 був присвячений пам’яті «Небесної Сотні» та був благодійним. Сьогодні Україна будує «Європейский Вал». Для нас, будівельників – це масштабний інфраструктурний проект 2015 року, а для України – символ безпеки та надії на те, що наша країна твердо стоїть на шляху бути Європейскою державою. Ідею національного чемпіонату активно підтримують міністр Мінрегіону, та ряд губернаторів України.»- говорить Володимир Свірський, президент ФАБУ.

Формат заходу включає: командні ігри 2 тайми по 12 хвилин (ФУТБОЛІСТИ-ПРОФЕСІОНАЛИ ДО УЧАСТІ У ТУРНІРІ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!), два поля 20х40 м, трибуни на більш ніж 300 вболівальників, гарантована участь команди мінімум в 4 іграх; послуги лікаря; бригада професійних арбітрів; огляди з повною статистикою всіх матчів, фото-відео звіт гри; офіційне нагородження команд Чемпіонів і призерів, індивідуальні нагороди. Реєстрацію своєї команди необхідно провести у співорганізатора заходу aForum до 12 серпня та сплатити реєстраційний внесок. Подробиці - в регламенті змагань, що буде висланий всім учасникам.

Крім формату - «командне участь», організатори пропонують участь в якості партнера заходу, що передбачає презентацію своєї продукції з елементами шоу-конкурсу. «Ідея-концепція узгоджується з продюсером і включається в шоу-програму Чемпіонату, наприклад, це може бути «футбетонбол», «футкладкабол», «футінструментбол», «стройбол», «футгрільбол» та ін. Даний конкурс може проводитися в перервах між іграми на полі або біля презентаційного майданчика партнера», - повідомляють в оргкомітеті. «Дану пропозицію ми включили в програму, оскільки багато компаній ще не мають сформованої команди або мають тільки пів-команди, але взяти участь дуже хотіли б».

Організатори заходу планують ряд приємних сюрпризів, наприклад, гру з зірками українського футболу (Ребров, Саленко, Максимов, Цехмейструк, Ульяницький, Алієв, Кардаш та ін.), а також інші маленькі і великі приємні події. Вхід на захід вільний.

Вже підтвердили свою участь такі компанії: СВП Майстер, КЗС Вертикаль, Партнер / БМУ77, Круглий метр, ПБГ Ковальська, Аквілон, Епіцентр, Чумацький шлях, Майстер групп, Департамент капітального будівництва Харківської ОДА.

Інформаційну підтримку «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ 2015» надають численні ГАЛУЗЕВІ інфопартнери, такі як: Профбілд, Будексперт, Будівельний журнал, Будівельна палата України, Аспекти будівництва, вид-во Едіпресс,Aviso, БауДата,newbud.ua, PAU.com.ua, ТРК Київ та інші найбільші будівельні інтернет-портали, друковані галузеві ЗМІ та телебаченні!


Довідка:

Футбольна асоціація будівельників України (ФАБУ) - є не комерційною організацією! Струкутра і основні підрозділи були створені на прикінці 2011 року. Метою і цілями організації являются провдення різних спортивних змагань, розповсюдження ідеї здорового способу життя, популяризація будівельної галузі і укріплення стосунків між різними галузями і видами будівництва. На основі ФАБУ створена збірна команда будівельників України (Футбольної асоціації будівельників України). Більш детальна інформація про асоціацію: http://fabu.com.ua/

ТОВ «АФОРУМ» - новий формат організації бізнес і спортивних заходів у партнерстві з галузевими громадськими організаціями, центральними виконавчими органами влади, компаніями, які сповідують принципи корпоративної соціальної відповідальності. Більш детальна інформація про компанію:http://aforum.com.ua/

powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Новопечерська Вежа 26.11.2020 ЖК Новопечерська Вежа

Creator City 25.11.2020 ЖК Creator City

Апарт-комплекс в Пущі Водиці 24.11.2020 ЖК Апарт-комплекс в Пущі Водиці

BOSTON Creative House 24.11.2020 ЖК BOSTON Creative House

О2 Residence 24.11.2020 ЖК О2 Residence

Life Story 24.11.2020 ЖК Life Story

Creator City 23.11.2020 ЖК Creator City

Нова Англія 23.11.2020 ЖК Нова Англія

Київміськбуд 20.11.2020 Київміськбуд

Chalet 20.11.2020 ЖК Chalet

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Реклама
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →