Недвижимость от застройщиков

На території ЖК "Новопечерські Липки" відкрито школу

6 липня на території житлового кварталу "Новопечерські Липки" відбулося відкриття інноваційної загальноосвітньої школи - Новопечерська школа.

Новопечерські Липки школа

Захід зібрав чимало гостей, серед яких був Міністр освіти України – Квіт Сергій Миронович, який урочисто відкрив заклад.Всім присутнім на відкритті були запропоновані знайомства із викладачами та керівництвом школи, огляд надсучасних приміщень та інфраструктурних можливостей будівлі школи, майстер-класи для майбутніх учнів та іх батьків, спортивні розваги та інтерактивні заходи, а також смачна та здорова їжа.

Також на відкритті відбулось урочисте нагородження талановитих та обдарованих дітей, що перемогли в благодійному проекті «Діти науки», демонструючи свої відмінні знання та підготовку.Школа, яку без перебільшення зараз можна назвати кращою за багатьма показниками не тільки у Києві, а мабуть і в Україні, вже гостинно відкриє свої двері для дітлахів 1 вересня.

Довідка:

Новопечерська школа – це новітній навчальний заклад для школярів з 1-го по 11-ий клас. Школа навчає дітей за українською програмою освіти, поєднаною з провідними світовими методиками викладання. До роботи над шкільним навчальним планом були залучені фахівців з Канади, Нідерландів та Британії, які запропонували освітню модель, що дозволить розвивати індивідуальні здібності кожної дитини. Власна будівля, закрита автономна територія школи та її продумана інфраструктура гарантують безпеку та комфорт кожної дитини. У Новопечерській школі є все необхідне: сучасно устатковані класи, цікава навчальна програма, кваліфіковані вчителі з України та з-за кордону, смачні обіди, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, а також власна медична служба з сучасним обладнанням.

WEB Адреса: www.novoshkola.com.ua

Все новости Новопечерскі Липки → Перейти на сайт ЖК Новопечерскі Липки
powered by lun.ua
Реклама застройщиков
Последние новости:
Драгоманова, 38 14.12.2018 ЖК Драгоманова, 38

Варшавський 14.12.2018 ЖК Варшавський

УКРБУД 14.12.2018 УКРБУД

УКРБУД 13.12.2018 УКРБУД

Київміськбуд 13.12.2018 Київміськбуд

Варшавський 13.12.2018 ЖК Варшавський

УКРБУД 12.12.2018 УКРБУД

Метрополіс 12.12.2018 ЖК Метрополіс

Автограф 10.12.2018 ЖК Автограф

Сирецькі сади 10.12.2018 ЖК Сирецькі сади

Все новости→
Получай новости и акции застройщиков
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставьте галочку "Я не робот" и нажмите кнопку "Подписаться на рассылку"

Реклама
Цены в новостройках Києва
Цены Раздел содержит информацию о текущих ценах в новостройках Києва Смотреть цены Києва→
Горячие предложеня
Квартиры Києва: новостройки и вторичный
Видео новостроек Києва
Видео Раздел видео содержит презентации, ход строительства, аэросъёмку жилых комплексов Києва Смотреть видео новостроек Києва→
Добавить в закладки
Браузера
Популярные застройщики Каталог застройщиков →