Нерухомість від забудовників

Ринок нерухомості – очікування та сподівання українців

Сьогодні в Україні досить важка та нестабільна ситуація, економічні показники продовжують різке падіння, соціальна та політична обстановка надзвичайно напружена. Незважаючи на це, життя продовжується і «квартирне» питання залишається актуальним для більшості. Особливо гостро воно постає і для тих, хто намагається покращити свої житлові умови, і для тих, хто намагається зберегти свої накопичення, вкладаючи гроші в нерухомість, що будується, як високоліквідний актив в умовах нестабільної економічної ситуації й недовіри до надійності банківської системи. Багатьох хвилює, чи продовжать забудовники розвивати свої проекти, чи збережуться темпи будівництва та чи будуть вчасно вводитись в експлуатацію будинки.

Основним негативним чинником, що впливає нападіння реального сектору економіки продовжує залишатись війна на Сході країни. Напруження та негативні очікування дестабілізують, практично, всі галузі економіки, в тому числі і будівельну, яка є одним з основних локомотивів економіки. Тому першочерговим завданням влади має бути збереження темпів будівництва та об’ємів введеного в експлуатацію житла за рахунок підтримки забудовників, вдосконалення Податкового Кодексу та реформування дозвільної системи, а також збереження програми «Доступне житло».

Попри всі негативні обставини, які зараз відбуваються в Україні, можна з упевненістю сказати, що найбільш потужні забудовники з бездоганною репутацією і стабільним фінансуванням, незалежним від надходжень за рахунок продажів, продовжують зводити свої об’єкти. Серед таких компаній можна виділити компанію «Інтергал-Буд», яка вже 11 років зводить житлову і комерційну нерухомість у 6 областях Україні.

Незважаючи на валютні коливання, компанія «Інтергал-Буд» запропонувала фіксацію вартості квадратного метра при купівлі квартир у розстрочку на всіх своїх об'єктах. Також компанія пропонує різні програми лояльності, серед яких знижки до 10% та лояльний фіксований курс гривні по відношенню до долара США.

«Інтергал-Буд» не припиняв роботи на своїх об'єктах і в 2008-2009 роках і зараз продовжує успішно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, продовжуючи будівництво на всіх майданчиках. Свою надійність компанія «Інтергал-Буд» підтверджує високими темпами будівництва і вчасно зданими об'єктами.

Одним з найкращих прикладів надійності компанії є житловий комплекс «Малахіт», який підтвердив свою нагороду «Випереджаючи час» від «Ревізора новобудов» достроковим завершенням будівництва будинку №1.

Згідно графіка будівництва були введені в експлуатацію житлові будинки № 5 та № 6 житлового комплексу «Паркові Озера». Вже зараз відбувається заселення щасливих родин у ці будинки. Продаж будинків №8 та №17 у комплексі «Паркові Озера» було розпочато на високій ступені готовності, що в черговий раз підтверджує фінансову незалежність забудовника від надходжень від продажу квартир. Обидва будинку будуть введені в експлуатацію вже у І кварталі 2015 року.

Також триває будівництво нових об'єктів компанії ЖК «Лук'янівський» по вул. Мельникова, ЖК «Деміївка» по вул. Деміївській і наступних черг житлових комплексів «Паркові Озера» і «Яскравий».

Про компанію: Компанія "Інтергал-Буд" заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. За час своєї діяльності "Інтергал-Буд" реалізував більше 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 600 000 кв. м.


Всі новини Інтеpгал-Буд →
Реклама забудовників
Останні новини:
Борисо-Глібський 23.07.2018 ЖК Борисо-Глібський

Start Life 23.07.2018 ЖК Start Life

Европейське місто 23.07.2018 ЖК Европейське місто

Стожари 23.07.2018 ЖК Стожари

ECO HOUSE 22.07.2018 ЖК ECO HOUSE

Ярковиця 21.07.2018 Ярковиця

Busov Hill 21.07.2018 ЖК Busov Hill

Стікон 20.07.2018 Стікон

Британія Hall 20.07.2018 ЖК Британія Hall

УКРБУД 20.07.2018 УКРБУД

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Додати в закладки
Браузера
Популярні забудовники Каталог забудовників →