Нерухомість від забудовників

Нерухомість. Тренди осені та прогноз на зиму

Експерти аналітичного центру «Благо» досліджували стан ринку житлової нерухомості за підсумками літа 2014р., аналізували тренди цієї осені та сформували прогнози розвитку ринку на зиму 2014-2015.

Курсові коливання, збільшення цін на будівельні матеріали, пальне, роботи і послуги… Від осені 2013 року в Україні значно змінились погляди населення щодо заощадження та інвестицій. Вперше за багато років ситуацію на ринку нерухомості формують покупці. Проходить «мода» на розтермінування платежів в уже збудованому будинку, натомість збільшується кількість покупців, які готові платити повну вартість житла.

Що ж спостерігається цієї осені:

– будівельні компанії та покупціне зовсім довіряють кредитній підтримці зі сторони банків;

– зростання відкладеного попиту на апартаменти великої площі, який при стабілізації ситуації буде реалізований в реальних угодах;

– поява доступних об’єктів в центральних частинах міст західної України;

– збільшення попиту на житло в прилеглих до великих міст новозбудованих містечках з хорошим транспортним сполученням та водночас затишною природою;

– гнучкі знижки на нове житло від 3 до 10% і заміна механізму розстрочки дисконтами.

Попри надзвичайно складну політичну та економічну ситуацію весною 2014 року ринок первинної нерухомості Західної України відчув шалені темпи збільшення продажів. Влітку кількість таких покупок в Івано-Франківську була значно вищою порівно з минулим роком.

Що ж до цін продажів на нове житло на Прикарпатті, від весни 2014 року ціни зросли приблизно на 10%, протягом зими 2014-2015 рр. різке зростання не передбачається, хоча ціни продовжують повільно збільшуватись, в зв’язку з підвищенням вартості будівельних матеріалів та витрат на будівництво. Взимку очікується низька ділова активність на вторинному ринку і продовження перетікання накопичень громадян з банківських депозитів на первинний ринок нерухомості.

Забудовники продовжують активно оптимізувати будівництво, здійснювати закупівлю будматеріалів невеликими об’ємами, вже досягнуто граничної низької собівартості, тому зниження цін на нове житло не передбачається, популярними і надалі залишаються проекти, які зроблені якісно і розташовані в хорошому місці.

Попит на житло активізуватиметься там, де створено найкращі умови для покупки – розтермінування платежів, спеціальні програми, як для прикладу на покупку квартир у житловому масиві «Паркова Алея», при цьому вторинному ринку житлової нерухомості пророкується зниження цін через зниження попиту, адже покупці сьогодні краще розуміють вагомі переваги нового житла.

Всі новини Компанія blago developer →
Реклама забудовників
Останні новини:
Franko River Club 06.08.2020 ЖК Franko River Club

Містечко Соборне 06.08.2020 ЖК Містечко Соборне

Паркова алея 06.08.2020 ЖК Паркова алея

Parus 06.08.2020 ЖК Parus

HydroPark DeLuxe 05.08.2020 ЖК HydroPark DeLuxe

Lystopad 05.08.2020 ЖК Lystopad

Містечко Мануфактура 05.08.2020 ЖК Містечко Мануфактура

Main House 05.08.2020 ЖК Main House

Містечко Козацьке 05.08.2020 ЖК Містечко Козацьке

Містечко Мануфактура 05.08.2020 ЖК Містечко Мануфактура

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук