Нерухомість від забудовників

ЖБК "Еверест"

Поштова адреса м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19/801
Контактні телефони +38(0362)40-20-30
Контактний mail ezhennat@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Рівненська

Опис забудовника ЖБК "Еверест"

Обслуговуючий кооператив ЖБК "ЕВЕРЕСТ" є неприбутковою організацією та створений з метою задоволення потреб у житлі асоційованих членів кооперативу.

Проектна та будівельна організація - ТОВ «Технобуд-ПРО». ТОВ «Технобуд-ПРО» - це команда однодумців і професіоналів, яка оперативно і творчо підходять до вирішення поставлених перед ними завдань і володіють унікальними знаннями та досвідом. Колектив об'єднаний загальними цілями, має власні традиції і сформовану корпоративну культуру. Стратегія компанії полягає у клієнтоорієнтованості, формуванні кращих умов та конкурентних пропозицій на ринку будівельних послуг.

«Технобуд-ПРО» була створена в 2009 році, але не зважаючи на свою «молодість», на сьогоднішній день не поступається жодній іншій будівельній компанії у якості та швидкості. «Технобуд-ПРО» використовує новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування. Проектування та будівництво виконується як власних об'єктів, так і на замовлення.

Об'єкти:

  • Побутовий корпус ПАТ «Волинь цемент» м. Здолбунів - проектування.
  • Житловий будинок в м. Рівне по вул. Соборна, 416 - проектування.
  • Реконструкція гуртожитку з надбудовою житлових поверхів в м. Рівне по вул. Відінській, 41 - проектування та будівництво.
  • Реконструкція адмінбудівлі та складських приміщень під цех по фасуванню та переробці продуктів бджільництва по вул. Застав'я, 58 в смт. Гоща, Рівненської області - проектування.
  • Чотириповерховий житловий будинок по вул. Луцькій, 15 в м. Остріг, Рівненської області - проектування.

Девелопер проекту - ТОВ «Смарт Бау». З 2006 року пріоритетний напрямок діяльності Смарт Бау - комплексний розвиток проектів у сфері нерухомості. Основні напрямки діяльності - початковий аналіз потенційної земельної ділянки, дослідження ринку нерухомості для визначення продукту, який може бути затребуваний ринком на конкретній земельній ділянці. Також це детальне бізнеспланування, організація процесу будівництва, контроль якості виконуваних будівельно-монтажних робіт на майданчику, визначення маркетингової і рекламної політики, політики продажів, управління фінансами і ризиками, подальше управління та експлуатаційне обслуговування побудованих об'єктів нерухомості.

Житлові комплекси ЖБК "Еверест"

Новини забудовника

21
липень
2016
17
грудень
2015
22
жовтень
2015

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Гарячі пропозиції
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера